Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Model Konseri

3 Kasım 2011
840 kez görüntülendi

Model Konseri – Jolly Joker Ankara – Bilet Fiyatı – 05 Kasım 2011

Ülkemizin en iyi gruplarından birisi olan sahne performansları tartışılmaz  Model Konseri ne zaman? Model Konseri nerede? ve bilet fiyatları ne kadar? Model Konserinin mekanı neresi? konser hakkında bütün sorularınızın cevabı, Jolly Joker Ankara ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Model; 2009 yılında GNL Entertainment’ın desteği ile piyasaya çıkardığı “Perili Sirk” adlı E.P. çalışmasının klip parçası “Olmaz” ile dikkat çekti. Grubun, albümde yer verdiği “Bak Bir Varmış Bir Yokmuş” isimli cover parçalarına Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Levent Yüksel eşlik etti.

Albüm ve sahne çalışmalarının yanı sıra şirketler için ürettiği jinglelar ile de tanınan Model; 2009 yılında düzenlenen “Marka Konferansı” için 10. yıl marşı ve konferans süresince çalınmak üzere bir adet “jingle” ile “intro” besteledi. Ayrıca hem 2009 hem 2010 yılında konferansın müzikal koordinatörlüğünü üstlendi. Grup 2010 yılında ise, Efes Pilsen “Sokakta Hayat Var” projesiyle beraber AFM, Herbalife, Algida, Sinpaş gibi markalar için jinglelara imza atarken, Efes Pilsen One Love Festivali ve 25 Eylül’de Antalya’da gerçekleştirilen “Oktoberfest”de sahne aldı.

Model –  Jolly Joker  Ankara  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Vip – 66.50 TL
Normal – 34.00 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MLA18/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
-Kapı açılış saati 22:00 olan etkinliklerin konser başlangıc 23:00 dır.
-Konser başlangıç saatlerinde ortalama 20 dakika sarkma olabilir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Model Video

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker, Ankara  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

Model Konseri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Beril Günşen diyor ki:

    Kübra ve Hümeyra MODEL grubuyla 15 Nisan’da gerçekleşen Muğla konseri sonrası tanışma fırsatı buldular. dedim ve oylar AKP ye dedim siz ne dersiniz ?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica