Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Miniatürk Turistik Mobese Kameraları İzle

30 Mayıs 2016
29 kez görüntülendi

 

miniaturk-canli-izle

 

İstanbul sınırları içerisinde ailenizle, çocuklarınızla güzel zaman geçirmek ümidi ile planlayabileceğiniz pek çok aktivite imkanlarınız var. Fakat sizin için öyle güzel bir masal şehri kurduk ki, 7’den 70’e tüm aile bireylerinin ilgisini çekebilecek cinsten. Üstelik bu şehir Beyoğlu’nda ve sadece 60.000 metrekare. Elbette Miniatürk’ten bahsediyorum. Diyeceksiniz ki, İstanbul’da yaşamayanlar ne olacak? Aslında biz en çok sizi düşündük. Bu şehri gezme fırsatınız yok ve çok mu merak ettiniz? http://www.istanbuluseyret.com/TuristikKameralar/  adresinden Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, bir tıkla izleyebileceğiniz, keşfedebileceğiniz bir imkanınız var.

miniaturk

Miniatürk, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren ve içinde 129 mimari eser barındıran, her birinin boyutları 1/25 ölçek kadar küçültülerek, hava koşullarından etkilenmemesini sağlayacak poliüretan bazlı malzeme ile dizayn edilmiş minik bir kent. Anadolu Hisarı’ndan tutun da İstanbul Boğaz Köprüsü’ne, Anıtkabir’den Dolmabahçe Sarayı’na, Bursa Yeşil Türbe’ den Diyarbakır Ulu Camii’ne kadar Osmanlı tarihimize ait, ülkemizin hatta dünyanın dört bir yanında varlığını sürdürmeye devam eden mimari eserlerimizin hepsine yakından tanıklık edebileceksiniz. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız paylaşmış olduğumuz internet adresimizden de Miniatürk Mobese kameralarımızı takip etmeniz yeterli olacaktır.

miniaturk-mobese

Miniatürk içinde yer alan her bir eserin varlığından ayrı ayrı bahsedebilmek mümkün olsa keşke. Her birine hayran kalacağınız bu muhteşem yapıtlar arasında katılabileceğiniz pek çok eğlence alanları da hizmet veriyor. Miniatürk Gezi Treni ile tüm şehri tren yolculuğu yaparak tamamlayabilirsiniz. Çocuklarınıza masal anlatacak canlı bir Masal Ağacımız, suda yarış yapabilecekleri kumandalı teknelerimiz, labirent parkımız, satranç alanımız, Olimpiyat Stadımız ve Miniland Çocuk Oyun alanımız ile biz her şeyi sizler için düşündük. Eğlence alanlarımızın yanı sıra, Miniatürk’de iki müze yer almaktadır. Bunlardan biri dünya da ilk ve tek olan Kristal İstanbul Müzesi ve diğeri Milli Mücadele Savaşının anlatıldığı Panorama Zafer Müzesi’dir. Müze ziyaretleriniz ardından dinlenebileceğiniz lokantamız, sevdiklerinize armağan etmek isteyebileceğiniz hediyelik eşya mağazalarımız da hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Daha çok görsel paylaşmak, her bir esere, tüm aktivitelerimize detaylı olarak ulaşabileceğiniz internet adresimizi yakından takip ederek, aile bireylerinize izletebilir, Miniatürk’ü sanal olarak 24 saat ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Mobese Kameraları İzle

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica