Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

MineCraft Hileleri

17 Nisan 2013
1.013 kez görüntülendi

MineCraft Hileleri Hakkında 

MineCraft Hileleri

MineCraft Hileleri; Arkadaşlar baştan belirtmek isterim MineCraft gibi online oyunlarında yani multi player çok oyunculu çevrimiçi oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen zaman kaybıdır boş bir uğraştır neden diye soracak olursanız,

MineCraft  gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) bu yüzden hile olmaz.

Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi 2013 MineCraft  Hile yolu ile eşya kazanamaz yada bütün item kodlarına ulaşamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiği anda hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre MineCraft oyununa emek vermeden hile ile eşya kazanamaz, kolay item yapamaz oyun itemleri kazanamazsınız.

MineCraft Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

MineCraft Hileleri

MineCraft Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video ve internet sitelerine MineCraft Hack tool cheats item kodları,eşya hilesi, hack generator,cheats, hacks, eşya kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yolla bilgisayarınıza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica