Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

MFÖ Konseri – Jolly Joker, İstanbul

23 Kasım 2011
1.111 kez görüntülendi

Mazhar Fuat Özkan Konseri – Jolly Joker Balans, İstanbul – Bilet Fiyatı – 25 Kasım 2011

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) Konseri ne zaman, nerede? Jolly Joker İstanbul bilet fiyatları ne kadar? Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) Konserinin mekanı neresi?  Jolly Joker Balans ulaşım,harita, kroki, oturma planı, mekan açılış saati ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türk pop ve rock müzik tarihinin gelmiş geçmiş en sevilen şarkılarının sahibi ve Türkiye’nin en köklü müzik gruplarından biri olan efsane topluluk Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, tüm enerjileri ve en sevilen parçalarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde.

1966 yılında Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in tanışmaları ile başlayan beraberlik 1971 yılında ikilinin çıkardıkları “Türküz Türkü Çağırırız” adlı albümle devam etmiş ve aynı yıl Özkan Uğur’un da katılması ile “MFÖ” nün 36 yılı aşan birlikteliklerinin ilk temeli atılmıştır. 1970′li yılların ortalarında “İpucu 5”lisi olarak çıkardıkları “Heyecanlı Çok Heyecanlıyım” adlı parça ile Türkiye’de yapılmış ilk klip çalışmasını gerçekleştirmişlerdir.

MFÖ, en önemli çıkışını 1984 yılında “Ele Güne Karşı” albümüyle yaptı. Albüme adını veren bu şarkı, o sene yılın şarkısı seçildi. Bunu, 1985 yılında “Peki Peki Anladık”, 1986 yılında “Vak The Rock”, 1987 yılında “No Problem”, 1989 yılında “Best of MFÖ”, 1990 yılında “Geldiler”, 1992 yılında “Agannaga” ve “Dönmem Yolundan”, 1995 yılında Rock sound’u ağırlıklı “M.V.A.B” izledi. 1985 ve 1988 yıllarında ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında başarı ile temsil eden Grubun üyeleri kariyerlerinde solo albüm çalışmaları dışında film, tiyaro, reklam ve TV dizilerinde de oldukça başarılı çalışmalara imza atmışlardır. Ancak grup üyeleri hiçbir zaman tek başına sahne performansı sergilemeyi seçmemiş, bugüne kadar MFÖ olarak sahne almışlardır.

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) Konseri Bilet Fiyatları;

VIP – 120.00 TL
Normal – 60.00 TL

Biletleri  online olarak Biletix’in buradaki bağlantısından temin edebilirsiniz.

Konser Hakkında Bilgiler,

– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği müşterileri bilet parasını iade etmek koşuluyla mekana almama hakkına sahiptir.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker Balans İstanbul Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

 

MFÖ Konseri – Jolly Joker, İstanbul Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Fenerbahçe SK diyor ki:

    Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Fenercell’lilere İndirimli MFÖ konseri!

Yorum Yaz

Yandex.Metrica