Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Metrocity GS Store Nerede, Nasıl Gidilir?

5 Şubat 2013
444 kez görüntülendi

Metrocity GS Store Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Metrocity GS Store Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı 1. Levent Büyük dere caddesi üzerinde Metrocity Alisveriş Merkezinde yer alan Metrocity GS Store‘ye nasıl gidilirMetrocity GS Store hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Metrocity GS Store veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Metrocity GS Store Nerede

Adres: MetroCity Alışveriş Merkezi, Büyükdere Cad.No:171, No: BB1/4 1.Levent – İstanbul

Telefon: (0212) 344 15 87

Taksim istikametinden ulaşım: Metrocity Alışveriş Merkezi, Taksim – Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Alışveriş Merkezi içine 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Metrocity Çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek alışveriş merkezine en kısa yoldan ulaşılabilir.

Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden ulaşım: Metrocity Alışveriş Merkezi, 1. Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunduğundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent – Sarıyer çıkışını kullananarak Zincirlikuyu – Beşiktaş istikametine yönelmeleri halinde Metrocity Alışveriş Merkezi, Maslak istikametinden gelen Büyükdere caddesi üzerinde sağ kolda görülecektir.

Besiktas – Zincirlikuyu istikametinden ulaşım: Bu istikametten gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu mezarlığı bitimindeki Metrocity Alışveriş Merkezi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu – Besiktas istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindeki Metrocity GS Store’ye ulaşılabilecektir.


Daha Büyük Görüntüle

Metrocity GS Store Otopark Bilgileri;

800 araç kapasiteli kapalı otoparkı mevcuttur.

Metrocity GS Store Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica