Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

18 Mart 2013
678 kez görüntülendi

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları – 1 Nisan 2013 saat 20:00

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında, 1 Nisan 2013 Pazartesi günü oynanacak olan Mersin İ. Yurdu – Beşiktaş maçının biletleri henüz satışa çıkarılmadı. Resmi bilet fiyatları açıklanmadı.

01.04 2013 Pazartesi günü saat 20:00’da Lig tv ekranlarından naklen yayınlanacak olan,  Spor Toto Süper Lig 27. Hafta Mersin İ. Yurdu – Beşiktaş maçı bilet fiyatları henüz resmi olarak açıklanmadı açıklandığı anda buradan siz spor severler ile paylaşacağım.

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

Mersin İ. Yurdu-Beşiktaş maçı, 1 Nisan’da TSİ 20.00’da başlayacak.

Resmi olarak bilet fiyatları açıklandığı anda burada sayfamızda yer alacak. Bilet fiyatlarını biletix sitesinden takip etmek için buraya tıklayın.

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş maçı bilet fiyatları tahminime göre 35 ile 150 tl arasında satışa çıkar. Ama bu yalnızca bir tahmin.

Mersin İ. Yurdu – Beşiktaş maçı hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

Sayfanın Konuları: 01.04.2013 Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı, Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları, Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Ne Zaman?, Saat Kaçta?, Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı, Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları, Mersin İ. Yurdu BJK Maçı Ne Zaman? Saat Kaçta?, Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Kadın ve Çocuk Biletleri

Mersin İ. Yurdu Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica