Merlin 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

18 Ekim 2012
903 kez görüntülendi

Merlin 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı İzle – Yeni Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak ?

merlin 5 sezon 3 bölüm ne zaman

Gelmiş geçmiş dizilerin içinde en çok izlenen ve  arama motorunda en çok aranan Merlin dizisinin yeni bölümü, yani Merlin 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Merlin dizisi 20 Ekim, 2012 Cumartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Death Song of Uther Pendragon” olacağı açıklandı. Ayrıca Merlin dizisi 5.Sezon 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı aşağıda yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bilmeyenler için merlin dizisinin konusu:

merlin 5 sezon fotoğraf

Bildiğimiz büyücü Merlin ve Kral Arthur hikayesi ama oldukça farklı işlenilmiş. Bildiğimiz bütün kalıpların tersine bir hikayeye sahip. Dizi Merlin adındaki genç büyücünün sahip olduğu güçlerinden çekinen annesinin onu Camelot’daki şifacının yanına çırak olarak göndermesiyle başlıyor. Merlin burada kaderiyle, madalyonun diğer yüzüyle yani onu tam yapan kişiyle karşılaşıyor ve yolları kesişiyor. Elbette Arthur’la, henüz bir prens olan Arthur’la.

Merlin 5. Sezon 3. Bölüm izle (Fragman)

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ streamer=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2012/01/merlin-5-sezon-yayin-tarihi.jpg’]http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2012/10/Merlin5-03.mp4[/pro-player]

Merlin 5. Sezon Posteri (büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

merlin sezon 5 poster

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica