Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Merlin 5. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

16 Aralık 2012
648 kez görüntülendi

Merlin 5. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman? – Merlin 5. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Merlin 5. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

Merlin dizisinin yeni bölümü, yani Merlin 5. Sezon 12. Bölümü 22 Aralık, 2012 Cumartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Diamond of the Day: Part One” olduğu açıklandı. Ayrıca Merlin 5. Sezon 12. Bölüm Konusuna ve Merlin 5. sezon posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Merlin Dizisinin Kısa Konusu: Merlin doğuştan sihir yeteneğine sahip olan bir çocuktur bu özellik onu diğer insanlardan ayırır.çünkü hiç bir büyücü doğuştan bu yeteneklere sahip değildir.annesi başka bir ülkede olan bir doktor dostuna mektup yazar Merlini anlatır ve ona yardımcı olmasını ister. Merlin, 20 Eylül 2008′de başlamış olan fantastik-drama türünde bir İngiliz televizyon dizisi. Dizi Kral Arthur efsanelerine ve gizemli büyücü Merlin’in Arthur bir prens iken başlamış olan ilişkilerine dayanır ancak efsanenin geleneksel versiyonlarından belirgin bir biçimde farklılık gösterir.

Merlin 5. Sezon 12. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

merlin sezon 5 poster

Merlin 5. Sezon 12. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları aşağıda bulunan sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. nur diyor ki:

    merlin 5.sezon 12 ci bölüm ne zaman?

Yorum Yaz

Yandex.Metrica