Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Medya Kralı Programına Nasıl Gidilir

18 Kasım 2009
906 kez görüntülendi

Kanal D’de Yayınlanan Okan Bayulgen’in Sunduğu Medya Kralı Programına Nasıl Gidilir? Medya Kralı Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Medya Kralı Talk Show Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Medya Kralı Talk Show Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

http://televizyongazetesi.com/medya.php?mn=23429

MEDYA KRALI

Okan Bayülgen’in sadece televizyonu değil, medyanın her alanını, yani; dizileri, filmleri, klipleri, yazılı basını ve interneti masaya yatırdığı talk-show programı “Medya Kralı”nda bu gece yine birbirinden ilginç ve komik vtr’ler var.
Medyanın hangi köşesinde olursa olsun, hiçbir saçmalığın gözden kaçırılmadığı programda Okan Bayülgen, konuklarıyla birlikte yine haftanın medya olaylarını inceleyecek ve “Medya Kralı” ile hafta sonu ekranına keyif katacak.

Yayın Saati : Pazar / 23.15 – Canlı

Kanal D’de Yayınlanan Okan Bayulgen’in Sunduğu Medya Kralı Programına  katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.kanald.com.tr/Program/Detail.aspx?programId=53

DMCA.com

Yorumlar

  1. celelettin coşkun diyor ki:

    okan beh sesim cok güzel ferdi tahfurun sesine benzedigi icin yarışmalara katılmadım biliyorum menecrer deyilsiniz ama yardımcı olamazmısınız sise hep dufa ederim allaha numaram [email protected] bu meşazı gönderir ken utanıyorum ferdi babaya ayıp olmasındiye

  2. Rasim ÇETİN diyor ki:

    Okan Bey ;
    Türkiyede Akıllı Bilet Sitemini kuran (Akbil) insanlar ile bir bir program yaparmısınız. Şu an 42 İl de bu faaliyet var ve faklı karmaşa diz boyu. ve bu konu gelcekte sadece halkımıza zarar verecek bir konu.
    saygılarımla.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica