Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Matine 216 Nerede, Nasıl Gidilir?

20 Aralık 2012
810 kez görüntülendi

Matine 216 Nerede – Fenerbahçe, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Matine 216 Nerede

İstanbul’un Kadıköy ilçesine Fenerbahçe semtinde bulunan Matine 216 mekanına nasıl gidilir? F1-F2 Hatlı otobüsler Fenerbahçe Burnu durağında inerek direk ulaşım sağlanmaktadır. Bostancı – Kadıköy / Kadıköy – Bostancı sarı dolmuşlarını kullanarak Fenerbahçe sapağında inerek 15 dakika yürüme mesafesiyle mekana ulaşabilirsiniz.

Matine 216 hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Matine 216 veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Matine 216

Mekan Hakkında Bilgiler;

Anadolu Yakasının incisi Fenerbahçe’de bulunan Matine 216 muhteşem deniz ve adalar manzarası, dekorasyonu, teknik donanım ve akustiği ile müzikseverlere keyifli anlar yaşatmak için kapılarını aralıyor. 2000’e yakın müşteriye ev sahipliği yapabilecek kapalı konser alanı ve performans merkezi içerisinde yer alan sigara içilebilen terası ile sadece Anadolu yakasının değil tüm İstanbul’un en iddialı Music Lounge’ı olmaya aday.

Telofon: (0216) 550-12-88

Matine 216 Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Fenerbahçe Burnu, Kalamış Cad. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri, Fenerbahçe/İstanbul – Asya

Fenerbahçe Burnu-Fenerbahçe Parkının hemen önünden devam ederek 50m ileride Fenerbahçe Faruk Ilgaz Toplantı ve Ziyafet Merkezi’nde yer almaktadır. F1-F2 Hatlı otobüsler Fenerbahçe Burnu durağında inerek direk ulaşım sağlanmaktadır.  Bostancı – Kadıköy / Kadıköy – Bostancı sarı dolmuşlarını kullanarak Fenerbahçe sapağında inerek 15 dak. yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Matine 216 Otopark Bilgileri;

Fenerbahçe Parkının önünde İspark Otoparkını kullanabilirsiniz.

Matine 216 Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica