Mask Live Music Club

6 Ocak 2012
886 kez görüntülendi

Mask Live Music Club Nerede – Beyoğlu, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Taksim ilçesine bağlı Beyoğlu İstiklal caddesi bekar sokağında bulunan Mask Live Music Club hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mask Live Music Club mekanı hakkında yorum ve görüşlerinizi sayfamızdan yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler;

2007’de açıldığından bu yana haftanın 7 günü canlı müzik ile Beyoğlu’nda alternatif müzik sunarak sabahın ilk saatlerine kadar eğlence dolu bir program sunuyor. Her gün 00:30’dan 04:30’a kadar R&B, funk, soul, rock, pop tarzında grupları ile canlı müzik programına ek olarak, her hafta 22:00’da başlayan birbirinden farklı grupların konserleri ile farklı müzik programları da sunuyor.

Adres:  İstiklal Caddesi Bekar Sokak No: 10 Beyoğlu , İstanbul

Telefon: 0212 244 12 38 – 0530 766 99 78

Toplu Taşıma Bilgileri;

Taksim’e geliş için metro hattından veya diğer toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Mask Live Music Club, İstiklal Caddesi üzerinde Fransız Konsolosluğu’nu geçtikten sonra sağdan ikinci sokakta (Adidas ve Megavizyon’un karşı sokağı) yer alır.

Otopark Bilgileri;

Taksim Meydanı’nda Atatürk Kültür Merkezi’nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı’na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Mask Live Music Club Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. kahraman diyor ki:

    şu mekan isimleri artık türkçe olsun bırakın yabancı özentiliğini

Yorum Yaz

Yandex.Metrica