Marmara Gündem - 29 Mart 2014, Cumartesi

Manisa Alaşehir Mobese Kameraları Canlı İzle Manisa Alaşehir Trafik Kameraları

6 Aralık 2009
779 kez görüntülendi

Manisa Alaşehir Mobese Kameraları Canlı İzle Manisa Alaşehir Trafik Kameraları

Manisa Alaşehir Belediyesi Henüz Mobese ve Trafik Kamera Yayınlama sistemine geçmemiştir Manisa Alaşehir hemşerilerimizin ve gurbetçi hemşerilerimizin böyle bir uygulamadan uzak kalması bence kötü sessiz kalmayalım Manisa Alaşehir belediyesine mail atalım ve isteklerimizi dile getirelim bizde online olarak Canlı yayın olarak Manisa Alaşehir Mobesa ve Trafik Kameralarını takip edebilelim Belediyemizin internet sitesinden sorunumuzu dile getirelim arkadaşlar. Bu yazıdan sonra Manisa Alaşehir mobesa trafik kamera sistemine geçerse yorum bölümümüzden paylaşın düzeltelim.

Manisa Alaşehir Mobese Kameraları ve Manisa Alaşehir Trafik Kameralarını Canlı İzlemek İçin Manisa Alaşehir Belediye Sitenize Bir Göz Atın. MarmaraGundem.org

Konya Emirgazi Mobese Kameraları Canlı İzle Konya Emirgazi Trafik Kameraları
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseri
DMCA.com

Yorumlar

 1. BUGÜN Gazetesi diyor ki:

  Manisa Alaşehir’de feci kaza: 4 ölü Bugün Gazetesi

 2. metin diyor ki:

  biraz saygınız olsun

 3. tolga diyor ki:

  evet artik geri kalmisliktan kurtulmak ve alasehirimizi kamaralarla izlemek ve hasret gidermek gecenleri tanidiklari görmek istiyoruz.bir cok meydanimiz var her meydana mobese istiyoruz.

 4. hasan candan diyor ki:

  mobese görüntülerini görmek istiyoruz uzaktayız yakınımız kaza yapıyor bıcaklanıyor vs biz hiç birşey göremiyoruz alasehir baskanlıgına duyrulur..

 5. serkan diyor ki:

  serkan çağlar

Yorum Yaz

Yandex.Metrica