Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Nerede, Nasıl Gidilir?

28 Nisan 2013
579 kez görüntülendi

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Nerede, Nasıl Gidilir? –  Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Harbiye Semti, Gümüş Caddesi üzerinde bulunan Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium mekanına nasıl gidilir? Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium kentin en merkezi yerlerinden biri olan Harbiye’de bulunmaktadır. Askeri Müze’nin arkasında CRR Konser Salonu’nun yanında yer alır.

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium mekanı hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler;

1996 yılından bu yana Türkiye’nin ilk kongre merkezi olarak turizm sektörüne hizmet veren İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 2000 kişilik “Anadolu Auditorium” ve 2000 senesinde hizmete giren, aynı zamanda “İstanbul’un En Büyük Balo Salonu” ünvanına da sahip Rumeli Fuar ve Sergi Salonu ile birlikte, toplam 25 salonunda çok amaçlı toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

5 yıldızlı yiyecek ve içecek hizmeti veren BORSA Restaurant ise, 5000 kişiye kadar olan organizasyonlarda damaklarda unutulmaz tat bırakan Türk Mutfağı’ndan seçme menüleri ve kusursuz servisi ile organizasyonlarda başarıyı tamamlayıcı unsurdur.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın genç, dinamik ve profesyonel kadrosu mükemmeli yakalamak ve özellikle “kongre turizmi”nin ülkemizde hak ettiği yere gelebilmesi adına profesyonel ekip ruhuyla ve titizlikle çalışmaktadır. Modern teknik ekipmanları ve eğtimli personeli ile Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da ülkemizi temsil edip, istenilen ve hayal edilen muhteşem organizasyonlara imza atmaktadır.

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Adres: Gümüş Caddesi No:4 34367 HARBİYE / İstanbul

Mekan, Taksim-Şişli hattı üzerindeki Harbiye Otobüs durağından 5 dakika, Taksim Metro İstasyonu’ndan 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cumhuriyet Caddesi üzerinden İstanbul Radyosu’nu geçtikten sonra sağdan Gümüş Caddesi’ne dönülerek ulaşılabilir.


Daha Büyük Görüntüle

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Otopark Bilgileri;

İstanbul Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium ile Hilton Oteli arasında yer alan Gümüş Caddesi ve yine İstanbul Lütfi Kırdar ile Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nun arasında kalan ve yoğun trafiği bulunan Taşkışla Caddesi tünel geçişi ile tamamen yerin altına alınarak bu alan yayalaştırılmıştır. İstanbul Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium’unda gerçekleştirilecek organizasyonlar esnasında hizmet alınabilecek otoparklar;

1) İSTANBUL KONGRE MERKEZİ OTOPARKI / 700 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK
Bu otoparka Rumeli Fuar ve Sergi Salonu önünden girilen tünelin içinden ulaşılabilmektedir.
2) HİLTON OTELİ OTOPARKI / 500 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK
Bu otoparka Taksim yönünden gelinerek, Radyo Evi’nden sağa dönüp ulaşılabilmektedir.
3) INTER LIMOUSINE OTOPARKI / 275 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK
Bu otoparka Nişantaşı yönünden gelinerek, İtfaiye’nin hemen yanından ulaşılabilmektedir.

Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica