Limitless 2. Sezon Onayı Aldı Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

15 Haziran 2016
65 kez görüntülendi

 

limitless-dizisi-Jennifer-carpenter

 

2011 yılında izleyicisi ile buluşan Limitless filminin gişede büyük başarı kazanması ve izleyicinin de beğenisini alması ile çekilen aynı isimli dizisi Eylül 2015’ de dizi severler ile buluştu. Dizi filmden sonra yaşanan olayları izleyici ile buluşturuyor ve film ile birlikte başlayan heyecan ve macerayı sürdürüyor.

limitless-jake-mcdorman

Hayatı boyunca bir türlü başarıyı yakalayamayan Brian, eski arkadaşlarından biri ile karşılaşıyor ve arkadaşının son derece başarılı olduğunu görüyor. Arkadaşı başarısının sırrı olan NZT – 48 isimli hapı Brian’ a veriyor ve hikaye bundan sonra başlıyor. Brian bu hap sayesinde beyninin 12 saat boyunca inanılmaz bir şekilde çalıştığını görüyor. Biraz daha ilaç almak için arkadaşının kapısını çalan Brian, onu ölü olarak buluyor ve evdeki tüm ilaçları alıp kaçıyor. Beyninin sadece % 10’ unu kullanabilirken bu ilaç sayesinde % 100’ ünü kullanabilen Brian’ ın başından geçenlerin polisiye ve fantastik bir şekilde anlatıldığı Limitless, ilk bölümü ile birlikte izleyicileri kendine bağlamayı başarmıştı. Başrollerinde filmde de oynayan Bradley Cooper rol aldığı dizide diğer rollerde, Jake McDorman, Hill Harper, Jennifer Carpenter ve Mary Elizabeth Mastrantonio gibi isimler yer alıyor.

limitless.2.sezon

Henüz 5. Bölümü yayınlanırken, 2. Sezonu için onayı alan Limitless’ ın 2. Sezon tarihi izleyicilerin merak konusuydu. İlk sezonunda 22 bölüm yayınlanan dizinin 2. Sezonu da yine 22 bölümden oluşacak. Dizinin 2. Sezon yayın tarihi ile ilgili CBS kanalı tarafından  kesin bir bilgi verilmemiş olsa da tahminler, ilk sezon da olduğu gibi Eylül ayının sonlarında yayına gireceği yönünde. Yakın zamanda kanal tarafından Limitless’ ın kesin yayın tarihi konusunda açıklama yapılması bekleniyor.

Limitless 2. Sezon Onayı Aldı Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica