Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Life Park Nerede, Nasıl Gidilir?

7 Mayıs 2013
645 kez görüntülendi

Life Park Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Life Park Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Bahçeköy mahallesinde bulunan Life Park İstanbul mekanına nasıl gidilirLife Park hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Life Park veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Life Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler:

Şehrin müzik dolu yeni yaşam merkezi Lifepark, Maslak’a 7 km mesafesi ve Hacıosman Metro istasyonuna 10dk’lık mesafesiyle Bahçeköy surlarının eteğinde yer alıyor. Lifepark, muhteşem bir orman içinde  yer alan 12.000 m2 konser alanında ayakta 20 bin kişilik ve 2 bin kişilik tribünü ile şehrin en büyük açık konser alanı olma özelliğini taşıyor. Ayrıca, yürüyüş parkurları, aktivite alanları, Qubbe Bahçe, Izoletta Wine & Steak House ve keyifli cafeleri ile de konser günleri dışında tüm gün boyunca hizmet veriyor.

Özellikle yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine ve festivallere ev sahipliği yapan Lifepark ile İstanbul en renkli açık etkinlik alanına kavuşıyor. Şıklığın doğa ile buluştuğu, Lifepark’ta günün her saati keyifli vakit geçirmek mümkün. Sabah parkurda yapacağınız yürüyüşün ardından, cafelerinde dostlarla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Akşam düzenlenecek konser öncesi, İzoletta’nın seçkin şarap kavından dilediğiniz bir şarap eşliğinde enfes bir steak ile akşam yemeğinizi bir lezzet ritüeline dönüştürebilirsiniz. Lifepark’ta haftanın her günü, günün her saati keyifli anlar sizi bekliyor!

İletişim;
Tel: 0212 285 13 13
Email: [email protected]
Web: http://www.lifepark.com.tr

Life Park Ulaşım;

Life Park İstanbul Bahçeköy’de ve Maslak’a sadece 10dk uzaklıktadır. Life Park’a iki farklı yoldan ulaşabilirsiniz.

Birinci Alternatif: Maslak-Sarıyer istikametinde Çayırbaşı Sahil ışıklarından sola, Sarıyer istikametine dönün. Soldan ilk çıkış olan Orman Fakültesi, Bahçeköy Levhasından tekrar sola dönün, yaklaşık 500m ilerledikten sonra sağda Life Park girişine ulaşacaksınız, Hoşgeldiniz…

İkinci Alternatif: Maslak-Sarıyer istikametinde, Darüşafaka durağını geçin. Tarabya yol ayrımında U dönüş yapıp Maslak yönüne dönün. Sağda yer alan Bahçeköy tabelasından girin. Bahçeköy Bentleri’ne kadar devam edin. Sağda Bentleri göreceksiniz. Bentlerin altından, sağa, Sarıyer Çayırbaşı yönüne dönün ve yol boyunca devam edin. Yaklaşık 1,5 km sonra solda Life Park girişine ulaşacaksınız.

Ulaşabileceğiniz otobüs hatları:
153 Bahçeköy – Sarıyer
42 Bahçeköy – 4.Levent Metro
42HM Bahçeköy – Hacıosman
42M Bahçeköy – 4.Levent Metro
42T Bahçeköy – Taksim

Life Park’a nasıl gidilir? Videolu anlatım.

1. Alternatif:
http://www.youtube.com/watch?v=fJXY53ZTUEY

2. Alternatif:
http://www.youtube.com/watch?v=ysrK__n_yqs

Life Park  Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;


Daha Büyük Görüntüle

Life Park Otopark Bilgileri;

1000 araçlık ücretli otopark mevcuttur. Otopark girişi Bahçeköy surları girişi Qubbe bahçe kapısındadır.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica