Levent Yüksel Konseri

12 Aralık 2011
511 kez görüntülendi

Levent Yüksel Konseri –  Resimli Bar  – Bilet Fiyatı – 14 Aralık 2011  Saat 22:00

Levent Yüksel Konseri ne zaman, nerede? bilet fiyatları ne kadar? Levent Yüksel konserinin mekanı neresi? Resimli Bar Holiday Inn Hotel Görükle ulaşım,harita , mekan açılış saati ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Her tarzdan muzik severlerin severek dinlediği ve takip ettiği  Türk pop müziğin en başarılı söz yazarı ve sanatçısı performansı ile her zaman şaşırtan Levent Yüksel, mükemmel şarkıları ile 14 Aralık’da Resimli Bar’da sahne alacak konser hakkında ayrıntılı bilgiler yazımızın devamında..

Türkiye’nin en iyi bas gitaristlerin olan Levent Yüksel, Sezen Aksu’nun yetiştirdiği sayılı müzisyenlerden biridir. 1964 doğumlu sanatçı Devlet Konservatuvarı kontrbas bölümünü bitirdikten sonra çeşitli bar ve mekanlarda sahne almaya başlamış, ünlü vokallerle çalışmaya başladıktan sonra adını duyurmaya başladı.

Sezen Aksu ve Uzay Hepari ile ilk albümünün çalışmalarına başlayan sanatçı, 1993 yılında Med-Cezir’i müzikseverlerle buluşturdu. Albümden çıkan “Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk”, “Tuana”, “Kadınım”, “Med Cezir” ve “Uçurtma Bayramları” isimli şarkılar oldukça beğenildi ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirildi.

Sanatçı, ikinci albümü “Levent Yüksel’in 2. Kaseti”ni 1996 yılında piyasaya sürdü. 1997 yılında çıkardığı single çalışması “Bi’daha” ulaşılması imkansız görünen bir satış rakamına ulaştı ve büyük ilgi görüp, maçlara slogan ve televizyon programlarına isim oldu. 1998 yılında üçüncü albümü “Adı Menekşe” yi yayınlayan sanatçı, 2000 yılında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı ve Sezen Aksu, Aysel Gürel, Bülent Ortaçgil, Mirkelam ve Ümit Sayın gibi çok önemli müzisyenlerle çalıştığı Aşkla isimli albümünü çıkardı. 2004’te Uslanmadım ve 2006’da Kadın Şarkıları albümlerini yayınladı.

Levent Yüksel  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

1. Kategori – 28.50 TL

Etkinlik Hakkında Bilgiler:

– 18 yaş sınırı vardır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MKGO9/TURKIYE/tr Biletix adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler:

Resimli Bar Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

Levent Yüksel Konseri Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica