Levent Kırca Son İstasyon Filmi

5 Şubat 2010
781 kez görüntülendi

Levent Kırca Son İstasyon Filmi

Ünlü Komedi ustası Levent KIRCA’dan bir ilk drama filmi , Son İstasyon 32 Yaşındaki oğlu Oğulcan KIRCA Son İstasyon Filminde Yönetmen Koltuğunda oturuyor, Kırca Yapıma ait filmin hikayesini Levent KIRCA Kaleme almış, Baba oğul birlikte çektikleri filmin hikayesi küçük bir Anadolu kasabasında geçen Son İstasyon Filmi 26 Şubat 2010 da İzleyicisi ile buluşacak, Filmi Oğulcan KIRCA ile Tekin DUMAN Senoryalaştırdı. Levent Kırca filmde emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmek isteyen bir demiryolu memuru Ruhi’yi canlandırıyor.

Son İstasyon Filmi 26 Şubat 2010’da  Gösterime Girecek

Son İstasyon Filmi Fragmanı Buyrun İzleyin

Son İstasyon – Son İstasyon 2010 – Son İstasyon Filmi – Son İstasyon Vizyon Tarihi – Son İstasyon Oyuncuları – Son İstasyon Filmi Hakkında

Son İstasyon 2010

Vizyon Tarihi: 26 Şubat 2010
Oyuncular:Levent KırcaSuna SelenBaşak Daşman
Özgün AydınHikmet Karagöz
Yönetmen: Oğulcan Kırca
TR Dağıtım: Pinema
Şirket: Kırca Yapım
Filmin Türü: Dram
Yılı: 2010

Ünlü komedyen Levent Kırca’nın bir demiryolu memurunu canlandırdığı film trenler arasında geçiyor. Sıcacık ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken prodüksiyon “Son istasyon’ çarpıcı sahneleri ve seyircilerin belleklerinden uzun süre silinmeyecek sürprizleriyle yılın filmi olabilecek kalitede görülüyor. Levent Kırca’nın canlandırdığı 3 çocuk sahibi demiryolu memuru Ruhi ve ailesinin hüzün ve mizahla yüklü hikayesini anlatırken gerçekçi bir Türkiye panoraması çiziyor. Filmin konusu da şöyle: “Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan bir memurdur. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmek istemektedir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi anlaşılır ve masum bir dilekleri vardır. Onların bu masum hayalleribütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler ve olaylar gelişir.”

Yönetmenliğini Levent Kırca’nın oğlu Olcan Kırca’nın yaptığı ‘Son istasyon’ adlı filmde Türk tiyatrosu ve sinemasının tanınmış oyuncuları yer alıyor. Kırca’nın başrolde oynadığı trajikomik filmde Suna Selen Meral Küçükerol Hikmet Karagöz Başak Daşman Özgün Aydın Yelda Alp Arda Özidin Gökçen Genç Mehmet Güney Ahmet TaşpınarZeynep Utku Murat Gürel Ziver Açıl ve Damla Coruşoğlu rol alıyor.

Levent Kırca Son İstasyon Filmi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica