Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Legend Online Hileleri

2 Eylül 2013
589 kez görüntülendi

Legend Online Resimleri

Legend Online Hileleri – Facebook Oyunu

Legend Online Hileleri; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Legend Online gibi oyunlarda yani bilgisayarınıza indirmeden ve online facebook üzerinden oynanan oyunlarında hile arayan siz değerli Legend Online sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen boş bir uğraştır,zaman kaybıdır. Çünkü, Legend Online gibi bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz.

Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi Legend Online Hile yolu ile + basma , geliştirme, sınırsız elmas,altın ve para falan kazanamazsınız. Kazansanız dahi oyundan hiç bir zevk alamaz 2 günde sıkılırsınız. (Bütün oyunlarda bu böyledir) Bu bugları yapımcı firma  fark ettiği anda hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Legend Online oyununa para harcamadan hile ile altın, elmas, kristal ve para   kazanamazsınız.

Legend Online Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Legend Online Arka Plan Resim

Legend Online Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Legend Online Hack tool altın 9999999 gold, cheat tool,elmas hack tools ile para kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın inanarak paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu şekilde bilgisayarınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Olur da bu tarz sitelerden program ve dosya indirdi iseniz, ilgili dosyayı açmadan, tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

Yukarıda yazdıklarımın aksini iddia ediyorsanız yorum bölümümüzden bize yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica