Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

League Of Legends Açılmıyor, Neden Açılmaz Yardım

24 Temmuz 2013
1.574 kez görüntülendi

League Of Legends Konusu Resim

League Of Legends Açılmıyor, Neden Açılmaz Yardım

League Of Legends Oyunu Açılmıyor Neden Açılmaz Yardım, League Of Legends Girmiyor, League Of Legends Oyununa Giremiyorum, League Of Legends Oyun Donuyor, League Of Legends setup açılmıyor, Lol setup exe açılmıyor. 

Öncelikle belirteyim League Of Legends açılmıyorsa, oyununuzun açılmamasının bir çok sebebi olabilir. League Of Legends serverlarında sorun olduğu için oyuna giremiyor olabilirsiniz. Bunun için biraz bekledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz.

League Of Legends Açılmıyor, oynadığınız serverda bakım çalışması yapılıyor olabilir. Bunu resmi site adresinden yani http://tr.leagueoflegends.com/ İnternet adresi, son haberler ve duyurular bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Ancak Setup kaynaklı sorun ise; en son sürümü yüklediğiniz’den emin olun, yapılan bakımdan sonra güncellemeyi kontrol edin,oyun dosyalarını kontrol edin, League Of Legends oyununuzu doğru yere kurduğunuz’dan emin olun (c sürücüsü), en son çare League Of Legends oyununuzu silip tekrar yüklemeyi deneyin.

League Of Legends Açılmıyor Çözüm Önerileri

League Of Legends Konusu Karakterler Resim

Ayrıca virüsler sebebi ile oyuna giremiyor olabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda anti virüs kullanmanız gerekmektedir.

Antivirüs programınız ile bilgisayarınıza tarama yaptırarak virüs taramasından geçirin ve bilgisayarı virüsten arındırın.

League Of Legends Açılmıyor, ayrıca bazı League Of Legends için bilgisayarlarda yüklü olan firewall programları oyunun açılmasını engelleyebilir.

Bu tür programlar kullanıyorsanız onuda inceleyip gerekli ayarlamaları yapmalısınız.

League Of Legends oyununda eğer karaktere giremiyorsanız hacklenmiş olabilirsiniz, şifresinde sorun olabilir. Karakterinizin  id, pwnizi şifrenizi kimseye vermeyin, kimseyle paylaşmayın.

League Of Legends Launcher.exe Açılmıyor Hatası Çözümü alıyorsanız ilk önce LoL girin hatayı aldıktan sonra 2 – 3 defa tekrar girmeyi deneyin genede olmazsa yeniden girin bu sefer hata’daki tamam yazısına tıklamayın.

League Of Legends.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız bu dosyaya güvenlik duvarı üzerinden izin verdiğiniz halde aynı hatayı alıyorsanız, aynı işlemi antivirüs programı üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. En son çare oyunu kaldırın temiz bir şekilde tekrar kurun.

League Of Legends oyun içerisinden ”seçenekler”e tıklayıp oyun grafik ekranından görüntü kalitesini düşürmekte bir çözümdür bilgisayarının en azından kasma, donma sorununu önleyebilirsiniz. Veya laptop ise aşırı ısınmanın önüne geçebilirsiniz.

Son olarak League Of Legends açılmama konusu ile ilgili başka sorunlarınız varsa, karşılaştığınız hataları aşağıdan yorum bırakarak bizlere sorabilirsiniz. Veya BURADAN ticket açabilir, destek alabilirsiniz.

Konu Başlıkları: LoL açılmıyor, League Of Legends setup başlamıyor, League Of Legends.exe çalışmayı durdurdu, League Of Legends donma sorunu,League Of Legends hiç açılmıyor, League Of Legends ekranı gelmiyor, League Of Legends bekliyorum açılmıyor,League Of Legends Kasma sorunu, LOL oyundan atıyor.

DMCA.com

Yorumlar

 1. süleyman diyor ki:

  yeniden silip tekrar yükledim ama yine açılmıyor

 2. süleyman diyor ki:

  pvp.net patcher kernel çalışmayıı durdurdu diyor acaba ne yapmam gerekiyor?

 3. Marmara Haber diyor ki:

  Diğer seçenekleri uyguladınız mı ?

 4. boralol diyor ki:

  ben denedim yeniden silip yüklemeyi olmuyor

Yorum Yaz

Yandex.Metrica