Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kumbaba Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir ?

27 Temmuz 2013
989 kez görüntülendi

Şile Kumbaba Halk Plajı Resim

Şile Kumbaba Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Şile ilçesinde Kumbaba mevkisinde yer alan Kumbaba Plajına nasıl gidilir? Kumbaba Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda, kamping ve karavan alanında bulunduysanız Kumbaba Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüzden plaja gideceklere bilgi verme amacı ile yazabilirsiniz.

Kumbaba Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Kumbaba yerleşkesi, Bizanslılar döneminde kum banyosu yapılan bir bölge olarak bilinmekte ve yerin kumunun romatizma hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Kumbaba plajı, kamping ve karavan alanına küçük bir ücret ödeyerek arabanızı ve karavanınızı park etme imkanı bulunmaktadır. Kamping alanında verilen hizmetler şöyledir. Her kamp alanında olması gereken soyunma kabinleri, duş ve tuvaletler bulunmaktadır. Yeme içme olarak fast food tarzı hazır yiyecekler ve kafeteryalar vardır.

Son olarak Kumbaba Plajı ücretli mi diye soracak olursanız, plaja giriş ücreti otomobil park ücreti ile birlikte 10 TL dir.

Kumbaba Plajına Ulaşım;

Plaja ulaşmak için Şile’ye girmeden sola dönerek dere boyunca yaklaşık 2 kilometre kadar mesafede ağaçların gölgesinde Kumbaba kamping ve karavan alanı ve Kumbaba plajına ulaşabilirsiniz.  Ek olarak Kumbaba Tepesi de bölgenin en önemli turistik alanlarından yalnızca birisidir.


Adres: Kumbaba Mevkii, Şile / İstanbul

Kumbaba Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Kumbaba Halk Plajının denizi ve kamping alanı nasıl diye soracak olursanız, temiz ve çok fazla yosun bulunmuyor, ama yinede yukarıda bulunan resim galerisinden plaj resimlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica