Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

KüçükÇiftlik Park

10 Ekim 2012
1.169 kez görüntülendi

KüçükÇiftlik Park Nerede – Maçka – Beşiktaş – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

KüçükÇiftlik Park

İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Maçka semtinde bulunan KüçükÇiftlik Park, İnönü Stadyumu’nun yanından Nişantaşı’na çıkan Kadırgalar Caddesi üzerindedir. KüçükÇiftlik Park hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca KüçükÇiftlik Park mekanı hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler;

KüçükÇiftlik Park Mekanı, MAC (eski G-Mall)’in ve Maçka Demokrasi Parkı’nın yanında bulunan KüçükÇiftlik Park, 17.000 kişi kapasiteli bir açık hava etkinlik alanı olarak hizmet vermektedir. Şehrin en iyi etkinlik alanlarından biri olan KüçükÇiftlik Park, 9000 metrekarelik alana yayılıyor ve yeni çevre düzenlemesi ile yerli yabancı birçok yıldızı ağırlıyor.

Telefon numarası : (0212) 231 30 45
Faks numarası : (0212) 231 19 74
E-posta adresi : 
İnternet sitesi : www.kucukciftlikpark.com

Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Kadırgalar Cad. No:4 MAÇKA / İstanbul

KüçükÇiftlik Park, İnönü Stadyumu’nun yanından Nişantaşı’na çıkan Kadırgalar Caddesi üzerindedir. Toplu taşıma araçları ile gelmek için Taksim yönünden Şişli yönüne giderken Harbiye durağına, metro ile gelirken Osmanbey durağına yürüyüş mesafesindedir.

Otopark Bilgileri;

Park’ın önünde 200 araçlık İspark Otoparkı vardır. G-Mall Alışveriş Merkezi’nin vale hizmetini kullanabilir ya da Hilton Oteli’ne ait olan 500 araçlık kapalı otoparktan, Hilton Convention Center’in arkasında bulunan 150 araçlık açık otoparktan faydalanabilirsiniz.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica