Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Koşuyolu Medipol Hastanesi Randevu Alma

15 Aralık 2009
2.561 kez görüntülendi

Koşuyolu Medipol Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi

Bu Web Sayfası Koşuyolu Medipol Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Koşuyolu Medipol Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Koşuyolu Medipol Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Koşuyolu Medipol Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Koşuyolu Medipol Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Koşuyolu Medipol Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

http://www.medipol.com.tr/

Istanbul Medipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres :E-5 Harem Yolu Üzeri,Kosuyolu/Kadiköy 34718 Istanbul


Tel :(0216) 544 66 66


Fax :(0216) 339 44 44


E-mail :[email protected]

Koşuyolu Medipol Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. muhammer duygun diyor ki:

  kapbimde sorun var bn de tedavi olmak istiyorum

 2. muhammer duygun diyor ki:

  güzel bi hasta

 3. muhammer duygun diyor ki:

  kadroloji bölümü

 4. Hamdi EROĞLU diyor ki:

  saygılarımla ben iki yıl önce sol böbrekten lazerle taş kırdırdım özel bir hastanede fakat akabinde sol tarafımda çift böbrek oldugu söylendi ve ondan sonra ağrılarım şittetli bir ağrılarım arttı tekrar baş vurdum bir şey yok dediler çok acı çekiyorum hiç uykum yok üçaydır lütfen bana yardımcı olun 54 yaşındayım işime gidemiyorum emekliyim ssk

Yorum Yaz

Yandex.Metrica