Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Konyaspor Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları Açıklandı

14 Ağustos 2013
840 kez görüntülendi

T. Konyaspor Fenerbahçe Yanyana Logo Resim

Konyaspor Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları Açıklandı – 17 Ağustos 2013 saat 21:45

Spor Toto Süper Lig’in 1. haftasında, 17 Ağustos 2013 Cumartesi günü oynanacak olan T. Konyaspor – Fenerbahçe maçının biletleri satışa çıkarıldı. Resmi olarak bilet fiyatları açıklandı.

17.08.2013 Cumartesi günü saat 21:45’de Lig tv ekranlarından naklen yayınlanacak olan,  Spor Toto Süper Lig 1. Hafta mücadelesi Konyaspor – Fenerbahçe maçı bilet fiyatları resmi olarak açıklandı ve satışa çıkarıldı buradan siz spor severler ile bilet fiyatlarını ve satış noktaları hakkında bilgileri paylaşıyorum.

Konyaspor Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları

Konyaspor – Fenerbahçe maçı, 18 Mayıs’da TSİ 19.00’da başlayacak.

Resmi olarak bilet fiyatları açıklandı. Online olarak biletix sitesinden satın almak için buraya tıklayın.  Ayrıca 16 Ağustos Cuma günü saat 14:00’den itibaren Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu içerisinde bulunan Taş Gişe, Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü Lojmanı yanında bulunan Maraton Tribün Gişe ve Misafir Takım Tribün gişesinden bilet satışının olacağı, 17 Ağustos Cumartesi günü saat 12:00’de başlamak üzere maç saatine kadar bilet satışının devam edeceği kulübün resmi sitesinden duyuruldu.

  • Kale arkası: 20 TL
  • Eski yeşil tribün: 20 TL
  • Yeni yeşil tribün: 40 TL
  • Maraton tribünü: 40 TL
  • Misafir takım tribünü: 40 TL
  • Kapalı tribün: 80 TL

T. Konyaspor – Fenerbahçe maçı hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

Konya Atatürk Stadyumu Oturma Planı

Konya Atatürk Stadyumu Oturma Planı

Sayfanın Konuları: 17 08 2013 T. Konyaspor Fenerbahçe Maçı, Konyaspor Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları, Konyaspor Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?, Saat Kaçta?, Konya Fener Maçı, Konyaspor Fenerbahçe Maçı Bilet Fiyatları, Konyaspor Fenerbahçespor Maçı Ne Zaman? Saat Kaçta?, Konyaspor Fenerbahçe Maçı Kadın ve Çocuk Biletleri

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica