Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Konya Karapınar Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.061 kez görüntülendi

Konya Karapınar Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Konya Karapınar Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Konya Karapınar Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Konya Karapınar Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Konya Karapınar gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Konya Karapınar Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Konya Karapınar Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Konya Karapınar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Konya Karapınar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konya Karapınar Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Konya Karapınar Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Konya Karapınar Rehberi, önemli telefonlar, Konya Karapınar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.

Resmi İnternet Sitesi: http://www.karapinar.gov.tr/


Sayfanın konuları: Konya Karapınar Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Konya Karapınar Resmi Kurumları, Konya Karapınar İle İlgili Bilgi, Konya Karapınar Tarihi, Konya Karapınar Rehberi, Konya Karapınar Haberleri, Konya Karapınar Fotoğrafları, Konya Karapınar Gelenekleri, Konya Karapınar Türküleri, Konya Karapınar İstatistikleri, Konya Karapınar Haritası, Konya Karapınar Nöbetçi Eczaneleri, Konya Karapınar Köyleri, Konya Karapınar Ünlüleri, Konya Karapınar Okulları, Konya Karapınar Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    kaymakamlığın resmi internet adresi yukarıda yazımızda yer almaktadır.

  2. DOĞAN OKUR diyor ki:

    12.12.2011 tarihlive 06.02.2012 tarihli Karapınarda düğün yapılan okul aile birliği salonları ve kız kur’an kursunda ki yapılan düğünler hakkında ki dilekcelerime hala cevap alamadım.Mümkünse tüketici hakem heyetine sevkini,değilse dilekcelerime cevap istiyorum.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica