Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Konya Güneysınır Mobese Kameraları Canlı İzle Konya Güneysınır Trafik Kameraları

6 Aralık 2009
1.060 kez görüntülendi

Konya Güneysınır Mobese Kameraları Canlı İzle Konya Güneysınır Trafik Kameraları

Konya Güneysınır Belediyesi Henüz Mobese ve Trafik Kamera Yayınlama sistemine geçmemiştir Konya Güneysınır hemşerilerimizin ve gurbetçi hemşerilerimizin böyle bir uygulamadan uzak kalması bence kötü sessiz kalmayalım Konya Güneysınır belediyesine mail atalım ve isteklerimizi dile getirelim bizde online olarak Canlı yayın olarak Konya Güneysınır Mobesa ve Trafik Kameralarını takip edebilelim Belediyemizin internet sitesinden sorunumuzu dile getirelim arkadaşlar. Bu yazıdan sonra Konya Güneysınır mobesa trafik kamera sistemine geçerse yorum bölümümüzden paylaşın düzeltelim.

Konya Güneysınır Mobese Kameraları ve Konya Güneysınır Trafik Kameralarını Canlı İzlemek İçin Konya Güneysınır Belediye Sitenize Bir Göz Atın. MarmaraGundem.org

DMCA.com

Yorumlar

  1. Bedevi diyor ki:

    doğa ile birleşen benim memleketim harika bir yer cennetten bir köşe

  2. Saban Sevik diyor ki:

    Slm ben bir Karasinirli olarak ve yurt disinda yasayan bir vatandas olarak en azindan ordan seyrederek özlem gidermek istiyorum. Diger sebebimde Trafik canavarlarinin bir an önce bulunmasi ve cezalandirilmasinda yararli. Baska suc unsurlarinda delil olarak kullanilmasinda yarar gördügüm gibi, suclularin bir an önce bulunmalarina faydali oluyor.
    Saygilarimla
    Saban Sevik

Yorum Yaz

Yandex.Metrica