Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.213 kez görüntülendi

Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Konya Cihanbeyli Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Konya Cihanbeyli gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Konya Cihanbeyli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Konya Cihanbeyli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konya Cihanbeyli Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Konya Cihanbeyli Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Konya Cihanbeyli Rehberi, önemli telefonlar, Konya Cihanbeyli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Konya Cihanbeyli Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Konya Cihanbeyli Resmi Kurumları, Konya Cihanbeyli İle İlgili Bilgi, Konya Cihanbeyli Tarihi, Konya Cihanbeyli Rehberi, Konya Cihanbeyli Haberleri, Konya Cihanbeyli Fotoğrafları, Konya Cihanbeyli Gelenekleri, Konya Cihanbeyli Türküleri, Konya Cihanbeyli İstatistikleri, Konya Cihanbeyli Haritası, Konya Cihanbeyli Nöbetçi Eczaneleri, Konya Cihanbeyli Köyleri, Konya Cihanbeyli Ünlüleri, Konya Cihanbeyli Okulları, Konya Cihanbeyli Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Kırkışla Haberler diyor ki:

    Cihanbeyli’ne Milyonluk Yatırım: Konya’nın Cihanbeyli ilçesindeki, Panplast Entegre Plastik Tesisleri’nde, pla…

  2. emrah koç diyor ki:

    yeniceoba cihanbeyli şube kaymakamlığına

Yorum Yaz

Yandex.Metrica