Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Konya Ahırlı Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.498 kez görüntülendi

Konya Ahırlı Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Konya Ahırlı Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Konya Ahırlı Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Konya Ahırlı Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Konya Ahırlı gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Konya Ahırlı Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Konya Ahırlı Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Konya Ahırlı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Konya Ahırlı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konya Ahırlı Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Konya Ahırlı Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Konya Ahırlı Rehberi, önemli telefonlar, Konya Ahırlı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Konya Ahırlı Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Konya Ahırlı Resmi Kurumları, Konya Ahırlı İle İlgili Bilgi, Konya Ahırlı Tarihi, Konya Ahırlı Rehberi, Konya Ahırlı Haberleri, Konya Ahırlı Fotoğrafları, Konya Ahırlı Gelenekleri, Konya Ahırlı Türküleri, Konya Ahırlı İstatistikleri, Konya Ahırlı Haritası, Konya Ahırlı Nöbetçi Eczaneleri, Konya Ahırlı Köyleri, Konya Ahırlı Ünlüleri, Konya Ahırlı Okulları, Konya Ahırlı Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. ibrahim uslu diyor ki:

    ben 2345sag el parpaklarımı kokden kaybettım konyada işden cıkartıldım iş aradım ama kımse iş vermedı ben de koye geldım ve su anda cok muhtac durumdayım

Yorum Yaz

Yandex.Metrica