Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
2.131 kez görüntülendi

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Konak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. yakup diyor ki:

  ben randevu almak için giriyorum siteye yalnız hastanenin ismi çıkmıyor yardımcı olurmusunuz lütfen…

 2. yakup diyor ki:

  ben randevu almak için giriyorum siteye yalnız hastanenin ismi çıkmıyor yardımcı olurmusunuz lütfen…

 3. eren bardak diyor ki:

  Ortopedi doktoru ”CEMAL BEY” hangi günler ve hangi saatlerde hastanede oluyor
  iyi çalışmalar . . .

 4. Marmara Haber diyor ki:

  lütfen hastanenin resmi internet sitesini ziyaret ediniz

 5. zehra akgün diyor ki:

  sabah kacta orada olmam gerekiyor

Yorum Yaz

Yandex.Metrica