Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Kızma Kazan Yarışması Başvuru Formu

23 Haziran 2013
1.467 kez görüntülendi

Kanal D Kızma Kazan Yarışması Başvuru Formu – Kızma Kazan Yarışmasına Nasıl Gidilir?

kızma kazan yarışmasına başvuru

Çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan, Kızdırdıkça kazandıran yarışma programı. Sunuculuğunu daha çok Yalan Dünya dizisinden tanıdığımız Öner Erkan’ın yapacağı Kızma Kazan Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Kızma Kazan Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Kızma Kazan Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Kızma Kazan Yarışma programı henüz yayınlanmaya başlamadı ama çok yakın zaman içerisinde başlayacak. Kızma Kazan Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Kızma Kazan Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Kızma Kazan Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıda bulunan yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kanal D Kızma Kazan Yarışması Hakkında Bilgiler

Kızma Kazan Yarışması Yarışmasının Formatı Nedir?

Söz veriyoruz kızdırmak için her şeyi yapacağız.

Sizi kızdırıyor kızdırdıkça kazandırıyor sloganı ile duyurulan, yarışmanın isminden de anlaşılacağı üzere Yarışmacıyı kızdırma üzerine hazırlanmış bir program. Çok değişik bir yarışma olacağı kesin, çünkü şimdiye kadar görülmemiş değişik bir yarışma formatı, yarışmacı ne kadar az kızarsa o kadar çok ödül kazanacak, tabi sizlere yapılanlar karşısında kızmadan yarışmacının sabır ve dayanıklılığı ile alakalı.

Kanal D Kızma Kazan Yarışması Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kızma Kazan Yarışması yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://www.kanald.com.tr/kizma-kazan/basvuru (Başvuru formu henüz aktif değil ilerleyen günlerde aktif olacaktır.)

Sayfanın Konuları:   Kızma Kazan Yarışması mülakat, Kızma Kazan Yarışması kimler katılabilir, Kızma Kazan Yarışması nasıl katılınır, Kızma Kazan Yarışması izleyici olarak nasıl katılınır, Kızma Kazan Yarışması yarısmasına nasıl gidilir, Kızma Kazan Yarışması yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,Kızma Kazan Yarışması yarışmasına nasıl gidilir, Kızma Kazan Yarışması, Kızma Kazan Yarışması oyunu, Kızma Kazan Yarışması yarışma, Kızma Kazan Yarışması, Kızma Kazan Yarışması seyirci olarak nasıl gidilir, Kızma Kazan Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com
Yandex.Metrica