Kızlar ve Anneleri Başvuru Formu

11 Temmuz 2013
7.358 kez görüntülendi

Kızlar ve Anneleri Basvuru Formu Resim

ATV, Kızlar ve Anneleri Yarışması Başvuru Formu – Kızlar ve Anneleri Yarışmasına Nasıl Gidilir?

Çok yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan, sunuculuğunu Ümit Kantarcıların yapacağı Kızlar ve Anneleri Yarışma programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Kızlar ve Anneleri yeni yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Kızlar ve Anneleri Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Kızlar ve Anneleri Yarışma programı ATV ekranlarından duyuruldu ama henüz yayın tarihi açıklanmadı. Kızlar ve Anneleri Yarışması hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Kızlar ve Anneleri Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Kızlar ve Anneleri Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kızlar ve Anneleri Ümit Kantarcılar Resim

ATV Kızlar ve Anneleri Yarışması Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Kızlar ve Anneleri Yarışmasının Formatı Nedir?

Atv ekranlarında Çok farklı ,acayip eğlenceli ve bol ödüllü bir yarışma başlıyor: Kızlar ve Anneleri. ”Anne ve Kız biz iyi bir ekibiz” diye iddialıysanız ,bu yarışma tam size göre!

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ümit Kantarcıların yapacağı Kızlar ve Anneleri çok yakında Atv’de!

Kızlar ve Anneleri Yarışma Başvuru Formu

Başvuru formu için bilgiler henüz açıklanmadı ATV kanalı tarafından başvuru formu açıklandığı anda bu sayfamızdan duyuracağız. Başvuru formunu buradan takip edebilirsiniz. http://www.atv.com.tr/programlar/kizlar-ve-anneleri

Sayfanın Konuları:  Kızlar ve Anneleri Yarışması mülakat, Kızlar ve Anneleri Yarışması kimler katılabilir, Kızlar ve Anneleri Yarışması nasıl katılınır,Kızlar ve Anneleri Yarışması programına nasıl gidilir?

DMCA.com

Yorumlar

  1. tuğçe diyor ki:

    yani çok güzell katıldım

  2. serhat diyor ki:

    kalktı kızlar ve anneler bide bu site yanlış

  3. Kardelen diyor ki:

    Başvuru yapmak istiyorum ama bir türlü bulamıyorum acaba kalktımı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica