Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Randevu Alma

26 Aralık 2009
1.076 kez görüntülendi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Kızılcahamam Devlet Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.
182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

Vatandaş randevu talebinde bulunduğu il, hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet üzerinden randevu alma sistemi

Değerli hastalarımız, artık T.C. NUMARASI ile internet üzerinde istediğiniz yerde ve istediğiniz hekimden randevu alabileceksiniz.

internetten randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS sisteminden randevu almak için aşağıdaki linki tıklayınız.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Resmi İnternet Site Adresi ve İletişim Bilgileri: http://www.kizilcahamamdevlethastanesi.gov.tr/

Bu Web Sayfası Kızılcahamam Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Kızılcahamam Devlet Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Kızılcahamam Devlet Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.
Not : Kızılcahamam Devlet Hastanesi İnternet Site Adresine Aşşağıdaki Bağlantılardan yada Sitemizin Üst Kisminda Bulunan Arama Formundan Ulasabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. aydanur dedi ki:

    biraz geç olsada başta hakan ekimalan 2 katındaki tüm doktorlara ve hemşirelere, hasta bakıcılara minnatarim torunumun hastalıgında gösterdikleri çabaya ve destege minnattarım ben bukadar harika insanların bu hastaneye toplanmasına inanamadım sizleri çok seviyorum.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica