Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Kız Kulesi Turistik Mobese Kameraları İzle

31 Mayıs 2016
66 kez görüntülendi

 

kiz-kulesi-canli-izle

 

İstanbul için birçok simge yapıdan biri olan Kız Kulesi mobese hem şarkılara hem de İstanbul içinde birçok sevdaya ortak olmuş önemli bir değerdir. Kız Kulesi gibi İstanbul ile özdeşleşmiş hemen her tanıtım filmi ya da fotoğraf karesinin içindeki bir yapıyı artık internet ortamında izlemeniz mümkün!

kiz-kulesi

Turizm oldukça önemli bir ekonomik ve prestij değeri olarak ülkemiz için çok büyük bir ehemmiyete sahip bir alandır. Bu alanda yapılabilecek her türlü çalışma ülke ekonomisi ve tanıtımına dolayısı ile nitelikli kimliğine yeni bir soluk kazandıracaktır. Bu nedenle başta teknoloji olmak üzere, bu alanda bize değer sağlayacak her türlü imkan mutlaka kullanılmalıdır. Bu düsturdan hareketle oluşturulan Turistik Kameralar Kız Kulesi gibi simge bir yapının da, web ortamında izlenebilmesini sağlamıştır. Yapı, M.Ö. 411 yılına kadar uzanan tarihi ile İstanbul’un adeta tüm hayatını kaydetmiş önemli bir değerdir. Miattan önce başlayan ve günümüze uzanan süreçte İstanbul için her zaman en değerli yapılardan biri olmuştur. Günümüzde denizden ulaşımı sağlanarak restoran ve seyir hizmeti veren kulenin pek o hikayesi vardır. Ancak bilinen en dramatik olanı kralın kızını buraya hapsederek onu bir yılanın sokacağı kehanetini boşa çıkarma çabasıdır. Ne var ki, bir meyve sepetinden çıkan yılan kızını sokmuş ve kral onun ölümüne engel olamamıştır. Dahası Ayasofya üzerine yerleştirdiği tabutunda bile yılanın kızının peşini bırakmadığı ve tabutta iki yılan deliği olduğu bu hikayenin devamı olarak anlatılır.

kiz-kulesi-mobese

Hayli dramatik öykülerin ev sahibi kule, her şeye rağmen İstanbul ahalisi ve ziyaretçilerinin uğrak yeridir. Kız Kulesi Tursitik Kameralar ile aktarılan görüntüleri ile http://www.istanbuluseyret.com/TuristikKameralar adresinde! İnternet bağlantısının sağlandığı her yerden İstanbul’u ve Kız Kulesi gibi simge değerlerini izleyebilirsiniz.

Kız Kulesi Turistik Mobese Kameraları İzle

DMCA.com

Yorumlar

  1. serhat diyor ki:

    mahale kamerrasına nasıl bakarız

Yorum Yaz

Yandex.Metrica