Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kemancı Bar U2 Bilet Fiyatı

11 Kasım 2009
506 kez görüntülendi

u2 13 Kasım 2009 Tarihinde Saat 21:00’da  Kemancı Bar’da Sahne alacak u2 bilet fiyatları , kemancı bar ulaşım bilgileri ve  konser hakkında detaylı bilgi yazının devamında mevcuttur.

Bilet fiyatları
Ayakta: 20,00 TL

Ön bilgi

– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı v.b. sokmak yasaktır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– 18 yaş sınırı vardır.
– Bilet fiyatına 1 yerli içki dahildir.

Etkinlik hakkında bilgi:

U2, birçok hayranına göre tüm zamanların en büyük rock grubu. En büyük rock grubu şeklinde bir tanımlama yapmak doğru mu bilemiyoruz ama Bono, The Edge, Adam Clayton ve Larry Mullen Jr`den oluşan dörtlünün 30 yılı aşkın bir süredir dünya müzik piyasasını domine ettikleri bilinen bir gerçek.

1987 tarihli `The Joshua Tree` ile ilk büyük çıkışını yapan grup, o günden bugüne 12 studyo albümü yayınlayarak 145 milyon gibi inanilması güç bir satış grafiğine ulaştı. Bu başarı tam 22 Grammy ile ödüllendirildi. Tüm bu görkemli müzikal kariyerin yanı sıra grup, toplumsal kampanyalar söz konusu olduğunda da önderliği kimseye bırakmadı. İlk olarak 1985 Temmuz`unda Wembley Stadyumunda düzenlenen Live Aid`de sahne alan U2, Bono önderliğinde birçok kampanyada aktif rol aldı. Bugün dünyada El Salvador`dan Güney Afrika’ya, Kamboçya`dan Sudan`a nerede bir sorun varsa Bono`yu orada görmek mümkün.

Son olarak `No Line On the Horizon` albümünü yayınlayan grup, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir sahne tasarımının kullanıldığı 360 turnesine start verdi. Bu turne kapsamında 6 Eylül 2010`da Istanbul`da konser vermesi kesinleşen U2, binlerce Türk hayranı tarafından uzun yıllardır sabırsızlıkla bekleniyor.

Istanbul`un kült rock kulubü Kemanci, diğer U2 hayranlarıyla buluşmak icin 6 Eylül gününe kadar beklemek istemeyenler için müthiş bir parti hazırladı. Konser gününe kadar bircok farklı etkinlik düzenleneceği kesin, ancak bu partinin Kemancı`da gerceklesecek olmasının çok özel bir anlamı var. Kemancı, Istanbul`da U2 şarkılarının canlı olarak çalındığı ilk mekan. O günleri yaşayabilen şanslı nesil, Alt Kemancı`da Indians`in, Metropolis`in ve daha birçok grubun U2 cover`larını mutlaka hatırlayacaklardır.

U2`nun tüm dönemlerinden seçilmiş, sadece hitlerden değil daha çok fanlara hitap eden parçalardan da oluşan bir playlist ile – dev ekranda U2 klipleri ve konser görüntüleri eşliğinde – 13 Kasım Cuma gecesi saat 21.00`den itibaren Kemancı`dayiz. Tüm U2 hayranlarıyla buluşmak üzere!

toplu taşıma

Kemancı, Taksim’den Cihangir’e doğru giderken Belçika Konsolusluğu’nu geçince hemen solda yer alır. Taksim metro durağından 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Taksim Meydanı’na otobüs veya dolmuş ile de ulaşabilirsiniz.
otopark
Taksim Meydanı’nda ve Sıraselviler Caddesi üzerinde ücretli otoparklar mevcuttur.
diğer bilgiler
Web: www.kemanci.org E-posta: [email protected] Tel: 0 212 293 61 00 GSM: 0 555 430 95 00

Kemancı Bar  Ulaşım
Sıraselviler Cad. No.33 Taksim Istanbul
Istanbul

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica