Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kedi Kesen Kızın Videosu

1 Aralık 2009
1.377 kez görüntülendi

Dikkat Yaşı Küçük Olanlar İzlemesin  – Facebook da Kedi Kesen Kız Video İzle +18

Kedi Kesen Kız Video İzle +18

Kedi-kesen-k%C4%B1z%C4%B1n-arkada%C5%9F-yorumlar%C4%B1.jpg


Geçtiğimiz günlerde facebook videolarında gezinirken insanın kanını donduracak bir video ile karşılaştım video +18 belkide daha yüksek lütfen yanınızda küçük çocuk varken videoyu izlemeyin midesi kaldırmayanda kesinlikle izlemesin 15 yaşında bir kız nasıl böyle vahşice bir kediyi kesebiliyor anlam veremiyorum kız kendini satanist olarak tanıtıyor 15 yaşında kediyi psikopatça kesen kızın facebook’daki videosundaki yorumlarda çok ilginç arkadaşlarıda kızı destekliyor sanki çok önemli bir iş başarmış gibi yorumlar var 15 yaşında kedi kesen kızın kesinlikle ailesi tarafından hastaneye yatırılması gerekiyor. 15 yaşında kedi kesen kızın videosı aşşağıda izlemek yada izlememek size kalmış. türkiye böyle bir cahillik ve canilik görmedi. Tekrarlıyorum kedi kesen kızın videosu +18 midesi kaldırmayan izlemesin. Kedi Kesen Yalovalı Küçük Kız Resimleri Videosu

Kedi Kesen Kız Video İzle +18

15 yaşında kedi kesen kızın arkadaşları ile facebook’da yaptığı konuşmalar.

Bu Resim www.Misschat.net den alınmıştır.

Kedi-kesen-k%C4%B1z%C4%B1n-arkada%C5%9F-yorumlar%C4%B1.jpg

Kedi Kesen Kızın Arkadaş Yorumları

– Bu kesimi yapan dostuma çok teşekkür ediyorum daha çok kesim dileğiyle …
– Fotolara bakınca kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum yaşasın “satanizm”

gibi tepkilerle bu cani ve fahşi davranışa destek veren kişilerinde aynı düşünceleri taşıdıkları ve onlarında bu ayinleri yaptıkları açıkca gözlemleniyor. Yere çizilmiş pentagram sembolleri üstüne koyulan 2 tane 1 aylık kadar kediler vahşi şekilde öldürülüp doğranıp iç organları ile marifetmiş gibi birde resimler çekinmiş. Kolundaki façalardan ve kesiklerden anlaşılacağı gibi psikolojik destek alması gerekiyor ancak ailesi bu kişiyle neden ilgilenmiyor bu başka bir düşündüren soru. Gençlik nereye gidiyor “EMO” “GOTHİC” “ROCKÇI” “SATANİST” gibi olgularla kendilerine tarz ve stil uygulayarak onların gerektirdikleri gibi olmaya çalışıyorlar.

15 yaşında kedi kesen kızın videosu izle

Video Kızın Yaşı ve Kişilik Hakları Düşünülerek Kaldırılmıştır. Sadece Kedi Resimleri Gösterilmektedir.

Resimler Sunucumuzda Barındırılmamaktadır Başka Sitelerden Link Olarak Alınmıştır. Yasalara Aykırı Bir Durum Varsa Bizimle İletişime Geçin Kaldıralım.

Kedi Kesen İlköğretim Öğrencisi Kız Yalovalı Çıktı

Yalovada Kedi Kesen Kız İlköğretim Öğrencisi Çıktı

Facebook’da Kedi Kesen Kız Video İzle +18

Yalovada Kedi Kesen Kız İlköğretim Öğrencisi Çıktı

DMCA.com

Yorumlar

  1. Helin diyor ki:

    ALLAH senin belanı versin emii Yha sen ne biçim insansın ya hiçmi vicdanın sızlamadı ln sana bişey sölim kaşar aç gözlerini bunu iyi oku sen tm bi o.ç sin anladınmı seni yemin ediyorum benim elime bi verselen sana o kediye yaptığının bn katını yaparım allaha bn defa dua ettim cehennemde cayır cayır yan diye allah senn belanı versin diye şu anda ağlıyorum biliyomusun ln bn senn o değersiz yaşamın kdar hayvan besssledim %98 kediydi ln amk bz hayvanlara dokunmaya kıyamıyoruz kıza bak lan kediyi kesiuo ya cehennemde yanan insanlardan bn kat fazla yanarsın inşallah amin deyin arkadaşlar… AMİN..

  2. mirac diyor ki:

    dinziz imansız o hayvanın ne günahı vardıda kesiyon

  3. By_Anonim diyor ki:

    Geri Zekalı Pislik o…… Mall O Kedinin Hali Ne…

Yorum Yaz

Yandex.Metrica