Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Kedi Kesen Kız Video İzle +18

29 Kasım 2009
2.761 kez görüntülendi

Facebook da Kedi Kesen Kız Video İzle +18

Kedi-kesen-k%C4%B1z%C4%B1n-arkada%C5%9F-yorumlar%C4%B1.jpg


Yazıklar olsun böyle vahşet görülmedi. Yazıyı ve videoyu izledikten sonra sizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Geçtiğimiz günlerde facebook videolarında gezinirken insanın kanını donduracak bir video ile karşılaştım video +18 belkide daha yüksek lütfen yanınızda küçük çocuk varken videoyu izlemeyin midesi kaldırmayanda kesinlikle izlemesin 15 yaşında bir kız nasıl böyle vahşice bir kediyi kesebiliyor anlam veremiyorum kız kendini satanist olarak tanıtıyor 15 yaşında kediyi psikopatça kesen kızın facebook’daki videosundaki yorumlarda çok ilginç arkadaşlarıda kızı destekliyor sanki çok önemli bir iş başarmış gibi yorumlar var 15 yaşında kedi kesen kızın kesinlikle ailesi tarafından hastaneye yatırılması gerekiyor. 15 yaşında kedi kesen kızın videosı aşşağıda izlemek yada izlememek size kalmış. türkiye böyle bir cahillik ve canilik görmedi. Tekrarlıyorum kedi kesen kızın videosu +18 midesi kaldırmayan izlemesin. Kedi Kesen Yalovalı Küçük Kız Resimleri Videosu

Kedi Kesen Kız Video İzle +18

15 yaşında kedi kesen kızın arkadaşları ile facebook’da yaptığı konuşmalar.

Bu Resim www.Misschat.net den alınmıştır.

Kedi-kesen-k%C4%B1z%C4%B1n-arkada%C5%9F-yorumlar%C4%B1.jpg

Kedi Kesen Kızın Arkadaş Yorumları

– Bu kesimi yapan dostuma çok teşekkür ediyorum daha çok kesim dileğiyle …
– Fotolara bakınca kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum yaşasın “satanizm”

gibi tepkilerle bu cani ve fahşi davranışa destek veren kişilerinde aynı düşünceleri taşıdıkları ve onlarında bu ayinleri yaptıkları açıkca gözlemleniyor. Yere çizilmiş pentagram sembolleri üstüne koyulan 2 tane 1 aylık kadar kediler vahşi şekilde öldürülüp doğranıp iç organları ile marifetmiş gibi birde resimler çekinmiş. Kolundaki façalardan ve kesiklerden anlaşılacağı gibi psikolojik destek alması gerekiyor ancak ailesi bu kişiyle neden ilgilenmiyor bu başka bir düşündüren soru. Gençlik nereye gidiyor “EMO” “GOTHİC” “ROCKÇI” “SATANİST” gibi olgularla kendilerine tarz ve stil uygulayarak onların gerektirdikleri gibi olmaya çalışıyorlar.

15 yaşında kedi kesen kızın videosu izle

Video Kızın Yaşı ve Kişilik Hakları Düşünülerek Kaldırılmıştır. Sadece Kedi Resimleri Gösterilmektedir.

Resimler  Sunucumuzda Barındırılmamaktadır Başka Sitelerden Link Olarak Alınmıştır. Yasalara Aykırı Bir Durum Varsa Bizimle İletişime Geçin Kaldıralım.

Kedi Kesen İlköğretim Öğrencisi Kız Yalovalı Çıktı

Yalovada Kedi Kesen Kız İlköğretim Öğrencisi Çıktı

Facebook’da Kedi Kesen Kız Video İzle +18

Yalovada Kedi Kesen Kız İlköğretim Öğrencisi Çıktı

DMCA.com

Yorumlar

 1. Elif Türkan dedi ki:

  Yazık Değilmi Hayvanlara Onlarda Bir Can Nasıl Oluyoda Kesersiniz Öyle Bir Gün Gelecek ki.Kedileri Kestiğin Gibi Sende Kesileceksin Ve Kedilere Yem Olucaksın.Yrıca Cehennemde’de Ateşe Kül Olacaksın.Allah Sizin Gibilere Akıl Versin.

 2. burak dedi ki:

  allah cevapını verecek

 3. nur dedi ki:

  bence böyle bişey yapanlar müslüman değildir

 4. sena çukur dedi ki:

  bence o kız kediden daha hayvan başka kesicek bir şey bulamamış kedileri kesiyo

Yorum Yaz

Yandex.Metrica