Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

11 Aralık 2012
987 kez görüntülendi

Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

Kanal D ekranlarında salı günleri 23:15’de yayınlanan Zuhal TOPAL’ın sunduğu Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışmasına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? bütün bu sorularınızın cevabı yazımızda.

Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma Programına Nasıl Gidilir?

Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum ve bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışmasına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Kazanmak İçin 1 Dakika” yarışması size 500 bin lira kazanma şansı sunuyor.

Kazanmak İçin 1 Dakika Resimleri

Kazanmak İçin 1 Dakika Başvuru Formu

Kanal D’nin sunuculuğunu Zuhal Topal’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”, bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Tarihin en büyük ödülü kazanılacak mı? Saniyelerle yarışta galip geleceğine inanan Avukat Buğra, oyunlarda başarılı olacağından emin.

Sporcu kişiliği sayesinde dengesine güvenen yarışmacı, evde gösterdiği başarıyı oyunlarda da gösterebilecek mi? Kazanmak İçin 1 Dakika’nın gelmiş geçmiş en soğukkanlı yarışmacısı Selay, sakinliği, çevikliği ve hırsı sayesinde, 500 bin lira yolunda tereddütsüz ilerlemek istiyor.

Saniyeler ne kadar hızlı olursa olsun kendisinin hep daha hızlı olacağını söyleyen Selay, tarihin en büyük ödülünü de kazanabilecek mi? Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen  “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın nefeslerin tutularak izleneceği, heyecan dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Yayın Günü:  Hafta içi Salı
Yayın Saati:  23:15

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zuhal TOPAL’ın sunduğu Kazanmak İçin 1 Dakika yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayın: http://form.kanald.com.tr/kazanmak/form.aspx

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://www.kanald.com.tr/kazanmakicin1dakika

Sayfanın Konuları:  kazanmak için 1 dakika mülakat, kazanmak için 1 dakika kimler katılabilir, kazanmak için 1 dakika nasıl katılınır, kazanmak için 1 dakika izleyici olarak nasıl katılınır, kazanmak için 1 dakika yarısmasına nasıl gidilir, kazanmak için 1 dakika yarışmasına seyirci olarak nasıl gidilir,kazanmak için 1 dakika yarışmasına nasıl gidilir, kazanmak için 1 dakika, kazanmak için 1 dakika oyunu, kazanmak için 1 dakika yarışma, kazanmak için 1 dakika, kazanmak için 1 dakika seyirci olarak nasıl gidilir, kazanmak için 1 dakika programına nasıl gidilir

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica