Katy Perry Bu Akşam İstanbul`da

10 Temmuz 2009
427 kez görüntülendi

“I Kissed A Girl”, “Hot’N Cold”, “One Of The Boys” gibi parçalarıyla Amerika ve Avrupa’da bomba etkisi yaratan ve haftalarca dünya müzik listelerinde 1 numarada kalan Katy Perry, Dünya Turnesi “The Hello Katy Tour” kapsamında  Fenerbahçe True Blue`da bu akşam sahne alacak

Başarısını Grammy ve Brit Awards performanslarıyla pekiştiren, parçalarının sözleri ve yaşam tarzıyla da dünya gençliğinin idolu haline gelen KATY PERRY, UNILIFE organizasyonuyla  9 Temmuz akşamı İstanbul’da Fenerbahçe True Blue’da Türkiye’deki ilk konserini verecek.

Muhteşem manzarası ve konumu ile Anadolu Yakası’nın ilk ve tek açık konser merkezi haline dönüşecek True Blue; bu yaz dünyaca ünlü starları yine Unilife organizasyonları ile ağırlayacak.

24 yaşındaki genç şarkıcı, albümü “One Of The Boys” ile bugüne kadar 2 milyonun üzerinde ve singlelarıyla toplamda 20 milyonu aşkın dijital satışa ulaştı.

Herşey 2008’de Madonna’nın Ryan Seacrest’e Katy Perry’nin “Ur So Gay” (metroseksüel eski sevgiliye gönderilen arsız bir hoşçakal parçası) parçasını ne kadar beğendiğini söylemesiyle başladı.

Pop müziğinin kraliçesi tarafından kutsandıktan kısa bir süre sonra Perry, çıkış single’i olan ve tüm dünya müzik kanallarını 2008 yazı boyunca adeta esir alıp, 7 hafta boyunca Billboard Top 100’de 1 numarada kalan “I Kissed A Girl”ü  (kadın güzelliğine döktürülen provokatif ve cesur parçası) piyasaya çıkardı.

Klibi  MTV Video Müzik ödüllerinde “En İyi Yeni Sanatçı” dahil olmak üzere 5 farklı dalda ödüle aday gösterildi. Katy Perry, ayrıca Rolling Stones okuyucuları tarafından da 2008’in “En İyi Yeni Sanatçısı” seçildi. Perry’nin ikinci 1 numara olan öfkeli ve yüksek voltajlı parçası “Hot N Cold” yayınlandıktan kısa bir süre sonra, 3 milyonu aşkın dijital satış yaptı.

Dans müziğinin Türkiyedeki tek ismi BEDÜK, KATY PERRY konseri öncesi muhteşem performansı ile..

Katy Perry Bu Akşam İstanbul`da Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica