Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
976 kez görüntülendi

Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Kastamonu Doğanyurt gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Kastamonu Doğanyurt tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kastamonu Doğanyurt haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Doğanyurt Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kastamonu Doğanyurt Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Kastamonu Doğanyurt Rehberi, önemli telefonlar, Kastamonu Doğanyurt haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Kastamonu Doğanyurt Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Kastamonu Doğanyurt Resmi Kurumları, Kastamonu Doğanyurt İle İlgili Bilgi, Kastamonu Doğanyurt Tarihi, Kastamonu Doğanyurt Rehberi, Kastamonu Doğanyurt Haberleri, Kastamonu Doğanyurt Fotoğrafları, Kastamonu Doğanyurt Gelenekleri, Kastamonu Doğanyurt Türküleri, Kastamonu Doğanyurt İstatistikleri, Kastamonu Doğanyurt Haritası, Kastamonu Doğanyurt Nöbetçi Eczaneleri, Kastamonu Doğanyurt Köyleri, Kastamonu Doğanyurt Ünlüleri, Kastamonu Doğanyurt Okulları, Kastamonu Doğanyurt Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

 1. ahmet cer diyor ki:

  çakırlı köyünde oturuyorum 5hanenin yolu yok kac defa basvurdum kaymakamlıga hala bir haber yok o koylu yerımden yol vermem bu köylu yerimden gecırmem bu nasıl ıs anlamadım bu sizin göreviniz degilmi herkesin gectıgı yollar babasının yerimi artık buna bır care getırmenizi talep ediyorum cok mağdur durumdayız saygılarımla.

 2. özcan diyor ki:

  o yolda bir çalışma yapılması gerekiyorsa ve bunuda ilgili kurumlar değil köylü kendi cebinden yaptırıyorsa ben istanbulda oturmama rağmen köyümün hakkını ararım sizden bu konu hakkında açıklama yapmanızı rica ediyorum saygılarla

 3. özcan diyor ki:

  köylü saati 120 liraya makina kiralamışlar yakında çalışmaya başlayacaklarmış köylü yolunu kendi yaptırırsa köy hizmetleri veya ilgili kurumlar ne için bu konuda sizden bir ceap yazmanızı rica ediyorum saygılarla

 4. özcan diyor ki:

  çiflik yolunda bir çalışma yapılması gerekiyormuş bunun için muhtar bir dilekçe verdimi bizimkilere verdim ama ödenek olmadığından yapamayız denmiş bu doğrumu acaba. saygılarla

 5. Çavuş Usta diyor ki:

  çiftçiye destek dönüm başına kaç tl olduğunu öğrenmek isteyorum…
  lütfen cevabınızı rica ederim.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica