Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kastamonu Cide Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
921 kez görüntülendi

Kastamonu Cide Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Kastamonu Cide Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Kastamonu Cide Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Kastamonu Cide Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Kastamonu Cide gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Kastamonu Cide Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kastamonu Cide Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Kastamonu Cide tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kastamonu Cide haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Cide Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kastamonu Cide Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Kastamonu Cide Rehberi, önemli telefonlar, Kastamonu Cide haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Kastamonu Cide Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Kastamonu Cide Resmi Kurumları, Kastamonu Cide İle İlgili Bilgi, Kastamonu Cide Tarihi, Kastamonu Cide Rehberi, Kastamonu Cide Haberleri, Kastamonu Cide Fotoğrafları, Kastamonu Cide Gelenekleri, Kastamonu Cide Türküleri, Kastamonu Cide İstatistikleri, Kastamonu Cide Haritası, Kastamonu Cide Nöbetçi Eczaneleri, Kastamonu Cide Köyleri, Kastamonu Cide Ünlüleri, Kastamonu Cide Okulları, Kastamonu Cide Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. nur demir diyor ki:

    Lezzetine yandığım :)) …

Yorum Yaz

Yandex.Metrica