Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Kasımpaşa Deniz Hastanesi Randevu Alma

17 Aralık 2009
3.951 kez görüntülendi

Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Kasımpaşa Deniz Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Kasımpaşa Deniz Asker Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Adres : Kasımpaşa /Beyoğlu
Telefon : 0 212 238 79 00 Kasımpaşa Deniz Hastanesi
Fax : 0 212 250 45 81

Kasımpaşa Deniz Hastanesi Asker Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

 1. haluk diyor ki:

  mrb kasımpaşa deniz hastanesinden interneten randevu almak istiyorum fakat kasımpaşa deniz hastanesi olarak çıkmıyor nasıl alabilirim? yardımcı olabilirmisiniz

 2. bahar güngör diyor ki:

  Geçmiş yıllarda diş dolgusu yaptırmıştım çok memnun kaldım ancak diş randevusu için telefonları açan yok,nasıl nereden randevu almalıyız?

 3. fevzi yıldırak diyor ki:

  cok güzel bir hastane

 4. irem alev diyor ki:

  ortapedısyenden nasıl randövü almam gerekıyo

 5. yasin diyor ki:

  adım yasin 1997 de bu hastane çürük verdi bana gözden askerlik yapmadım ve şimdi vergi indirimi almak istiyom vermiyorlar yüzde 38 falan asgeriye çürük vermişti ve sürekli gözüm görmüyor zaten bu hastaneden rapor aabilirmiyim yardımçı olun lütfen raporum duruyor asgeriyenin verdiği

Yorum Yaz

Yandex.Metrica