Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 6 Mayıs’ta Gösterime Giriyor!

6 Nisan 2016
63 kez görüntülendi

KAPTAN AMERİKA: KAHRAMANLARIN SAVAŞI 6 MAYIS’TA GÖSTERİME GİRİYOR…

 

Tarafınızı seçmeye hazır mısınız? Çünkü; Kaptan Amerika başlıyor…

Özellikle Marvel sineması hayranlarının gösterime girmesini merakla beklediği Kaptan Amerika serisinin 3. ve son filmi; Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkiye vizyon tarihi belli oldu. Film 6 Mayıs’da izleyicilerle buluşacak. Filmin ilk fragmanı, Amerika Super Bowl’da gösterime girmişti ve müthiş aksiyon sahneleri ile seyircisinden tam not almıştı.

kaptan-amerika
Marvel çizgi roman serilerinden sinemaya uyarlanan 13. film olan Kahramanların Savaşı’nda bu sefer Yenilmezler, fikir ayrılığı sebebiyle iki gruba ayrılıyorlar. Yenilmezlerin insanlığı kurtarmaya çalışırken karıştıkları bir olay kötü sonla bitiyor ve Devlet, Yenilmezleri takip etmek ve kontrol altına almak istiyor. Ancak Kaptan Amerika bu fikre karşı çıkıyor ve kontrol altına alınmak istemiyor. Iron Man ise, bu sefer şaşırtıcı biçimde kontrol altına alınmak istiyor ve grup karşı karşıya geliyor.

marvel-kaptan-amerika

Filmde Kaptan Amerika Steve Rogers’ı Chris Evans, Iron Man Tony Stark’ı Robert Downey Jr., Balck Widow Natasha Romanov’u ise Scarlett Johansson canlandırıyor. Onlara bu seride Paul Rudd, Gweynth Paltrow, Sebastian Stan, Daniel Brühl, Chadwick Boseman ve Elisabeth Olsen eşlik ediyor. Filmin fragmanında görünen bir de sürpriz var; Örümcek Adam rolüyle Tom Holland… Kaptan Amerika çizgi romanının yaratıcısı Mark Millar, senaryoyu Christopher Marcus ve Stephen McFreely yazmış ve yönetmen koltuğunda 2014 yapımı Kış Askeri’ni de çeken Anthony ve Joe Russo oturuyor.

Çekimleri 27.Nisan.2015 de Atlanta’da başlayan filmin seti, Berlin, İzlanda ve Porto Rico’da devam etmiş ve son sahne 22.Ağustos.2015 de çekilmiş. Filmin süresinin ise 2 saat 26 dakika ile, en uzun Marvel filmi olacağı açıklandı.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 6 Mayıs’ta Gösterime Giriyor! Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica