Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Kanal D – Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Başlıyor

28 Eylül 2011
664 kez görüntülendi

Kanal D – Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Başlıyor

Türkiyenin önde gelen kanallarından biri olan Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor.

Dizinin adı başlıkta olduğu gibi Umutsuz Ev Kadınları bu yeni dizinin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder’in oynayacağı açıklandı.

Umutsuz Ev Kadınları Dizisinin yayın tarihi ve saati belli oldu dizi 2 ekim pazar günü saat 20:00’da Kanal – D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Umutsuz Ev Kadınları dizisi hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide; Songül Öden dizinin orijinalindeki ‘Susan’ karakterini, Bennu Yıldırımlar, ‘Bree’ karakterini, Evrim Solmaz, ‘Gabrielle’ karakterini, Ceyda Düvenci ‘Lynette’ karakterini ve Özge Özder de ‘Edie’ karakterini canlandıracak.

Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları” , Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Nermin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

Dizinin yapımını Medyapım üstleniyor.

Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Bölümleri ve Fragmanları İçin Resmi Web Sayfası:

http://www.kanald.com.tr/umutsuzevkadinlari/

Kanal D – Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Başlıyor Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica