Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu – Mutfağım 2013 Başvuruları

14 Şubat 2013
987 kez görüntülendi

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu – Mutfağım Programı 2013 Başvuruları

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 11:15’de yayınlanan Nursel Ergin’in sunduğu, ülkemizin bir birinden farklı lezzetlerini ekranlara getiren çeşit çeşit yemek tariflerinin sunulduğu Kanal D Mutfağım programına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? 2013 Kanal D Mutfağım başvurusu nasıl yapılır? Mutfağım programına nereden başvurabilirim? gibi sorularınız cevabı yazımızın devamında.

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu

Kanal D Mutfağım programına ben hiç katılmadım ama araştırdım buldum size yararı dokunur düşüncesi ile bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur evet konumuza geri dönecek olursak konumuz Mutfağım Programına Nasıl Başvuru Yapılır? evet aşağıda yazdığım gibi başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. Kanal D Mutfağım Başvuru Formu  hakkında yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Kanal D Mutfağım Programı Hakkında Bilgiler

Kanal D’nin sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı “Mutfağım” hafta içi her gün saat 11:15’de Kanal D ekranlarında sizlerle.

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu Doldur

Kanal D’nin sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programının bu sefer ki konuğu neden siz olmayasınız?

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu için Buraya Tıklayın.

Daha fazla video, resim,fragman ve geçmiş bölümleri için web adresi: http://kanald.com.tr/Mutfağım/

Sayfanın Konuları: Mutfağım kimler katılabilir, Mutfağım nasıl katılınır, Mutfağım izleyici olarak nasıl katılınır, Mutfağım programına nasıl gidilir, Mutfağım Programına seyirci olarak nasıl gidilir,Mutfağım Programına nasıl gidilir, Mutfağım, Mutfağım seyirci olarak nasıl gidilir.

Kanal D Mutfağım Başvuru Formu – Mutfağım 2013 Başvuruları Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. fatma diyor ki:

    en güzel yemeklerin olduğu program.Hindistan Cevizli Pasta

  2. nihal aykaç diyor ki:

    kuru mantı cızlak çatal çorbası ekmek kadayıfı

Yorum Yaz

Yandex.Metrica