Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Kahverengi Abiye Elbise Modelleri

2 Kasım 2013
481 kez görüntülendi

2014 Abiye Elbise Modeli

2014 Yeni Sezon Kahverengi Abiye Elbise Modelleri

Siyah rengin gece elbisesi modelleri üzerindeki hakimiyetini yitirdiği çok oluyor; günümüzün abiyeleri pembenin, yeşilin, kırmızının ve mavinin en canlı, en parlak tonlarında tasarlanıyor artık. Fakat bazı klasik renklerin her daim talipleri var; bu yüzden gri ve siyah abiye elbiseler her sezonda mutlaka bulunabiliyor, kahverengi abiye elbise çeşitleri de öyle. Koyu renkler bazen sevildikleri için, bazen de fazla kiloları saklamak için tercih ediliyor ve sonuçta her zaman belli bir popülariteleri var.

Bir omuzu ve etekleri fırfır detaylarıyla süslenmiş kahverengi bir kısa abiye elbise açık kahve ayakkabı ve çantayla kombinlendiğinde mükemmel bir görünüm sağlayabilir. Beden kısmı kalçaların altına kadar drapelerle zenginleştirilmiş saten kumaştan, etek kısmıysa düz kumaştan tasarlanmış bu tonda bir elbiseyle katıldığınız davetlerin yıldızı olmamanız için hiçbir sebep yok. Etnik desenli elbise tutkunuzu abiyelerinizde de sürdürmek istiyorsanız belinde ve eteklerinin ön orta kısmında böyle bir desenin bulunduğu diz üstü bir kahverengi abiye elbise hoşunuza gidebilir. İhtişamlı modelleri tercih edenlerse bedeni yarıya kadar asimetrik drapelerden, yerlere kadar uzanan etekleriyse kat kat fırfırlardan oluşan bir abiye elbiseyi beğeneceklerdir. Drapeli kısmın bitip eteğin başladığı noktadaki kahverengi gülün kıyafete kattığı hava da gözden kaçacak gibi değil.

İnce askılı abiye elbiseleri seviyorsanız bu tarzdaki bir simli elbise size hitap edebilir. Göğüs kısmı düz, alt kısmı drapeli kahverengi parlak saten kumaşla tasarlanmış balon etekli abiyeler genç kızların üzerinde çok güzel duracaktır. Beden kısmı sim işlemeli bir yelek, etekleri bürümcük etek şeklindeki açık kahve tonunda bir abiyeyse çarpıcı fakat abartısız bir parıltıyı tercih edenler için.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica