Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

17 Aralık 2012
735 kez görüntülendi

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Nerede – Bahariye, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayıtları

İstanbul’un Kadıköy ilçesine Bahariye caddesinde bulunan Kadıköy Halk Eğitim Merkezi‘ne nasıl gidilir? Kadıköy’e Bostancı ve Taksim’den dolmuş ile Eminönü, Beşiktaş ve Karaköy’den vapur ile ulaşabilirsiniz. Kadıköy Meydanı’ndan 10 dakikalık bir yürüyüşle veya nostaljik tramvay ile etkinlik noktasının önüne kadar gelebilirsiniz. Mekan, Altıyol’a doğru devam eden Bahariye Caddesi üzerinde, Kadıköy Kaymakamlığı’nın yanında yer almaktadır.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Kadıköy Halk Eğitim Merkezi hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Mekan Hakkında Bilgiler;

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi modern bir dizayna kavuşturulan, 520 kişilik çok amaçlı tiyatro salonu , fuayesi, resim galerisi, halka açık kütüphanesi , 100 kişilik panel salonu, yine çok amaçlı spor salonu , 9 derslik, 6 atölyesi ile her yıl 5000 kursiyeri ile Kadıköy halkına etkin hizmet verecek kültür,sanat ve eğitim merkezidir.

Telofon: 0216 336 12 00 – 337 84 88
E-Mail: [email protected]
Web Site: http://www.kadikoyhem.k12.tr

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Bahariye Cad. No: 39 BAHARİYE / İstanbul

Kadıköy’e Bostancı ve Taksim’den dolmuş ile Eminönü, Beşiktaş ve Karaköy’den vapur ile ulaşabilirsiniz. Kadıköy Meydanı’ndan 10 dakikalık bir yürüyüşle veya nostaljik tramvay ile etkinlik noktasının önüne kadar gelebilirsiniz. Mekan, Altıyol’a doğru devam eden Bahariye Caddesi üzerinde, Kadıköy Kaymakamlığı’nın yanındadır.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Otopark Bilgileri;

Bahariye Caddesi üzerinde Rexx Sinemasının bulunduğu Sakız Gülü sokaktaki Moda açık otoparkını kullanabilirsiniz.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica