Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Justin Bieber Resimleri

30 Kasım 2012
1.698 kez görüntülendi

Justin Bieber Resimleri

Dünyada ve ülkemizde genç yaşına rağmen oldukça çok hayran kitlesine sahip olan Kanadalı sanatçı Justin Bieber hakkında hazırladığımız bu sayfada Justin Bieber Resimleri ve Justin Bieber’in kazanmış olduğu ödülleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Justin Bieber Resimleri

Justin Bieber Resimleri Justin Drew Bieber , 1 Mart 1994 7 Kanadalı pop,modern R&B sanatçısı.Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun Justin Bieber’ın menejeri olmuştur. Braun Atlanta’da, Bieber ve R&B sanatçısı Justin Bieber Resimleri  Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun’nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış,ve ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber Resimleri, Posteri

Justin Bieber Resimleri Posteri

Justin Bieber’ın ilk Single’ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 de 15 e, Justin Bieber Resimleri Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme başarısı elde etmiştir.Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009 da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2″ büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünya’nın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’de en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

Justin Bieber Resimleri

Justin Bieber Resimleri ve Justin Bieberi Beğendiyseniz Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Gelen Aramalar: justin bieber fotoğrafları,justin bieber gifleri,justin bieber küçüklüğü,justin bieber yeni sekilleri,justin bieber görseller,justin bieberin fotoğrafları,justin bieber biyografi,justin bieber resimleri,justin biebera benzeyen erkekler,justi biebir sekilleri,justine benzeyen erkekler,justin bieber ın en güzel fotoğrafları,justin bieber en güzel fotoları,justin bieber ile ilgili görseller,justin bieber görüntülerini indir,justın bıeberın face de paylaşılabilecek fotoları,justin bieber saçı nasıl yapılır video,justın bieberin küçüklüğü,justin bieberin paylaşılabilen resimleri,justin biebıra benzeyen erkekler

DMCA.com

Yorumlar

 1. ayça diyor ki:

  bence çok yakışıklı biri ben çok seviyorum <3

 2. semanur diyor ki:

  ahmet lan sus defol git ne karışıyon kızların işine

 3. Ahmet diyor ki:

  Bu tüysüz jastin biber midir nedir nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum bizim Türk kızlarında gerçekten akıl yok

 4. selinay gökdelen diyor ki:

  justını çok beğeniyorum çok da seviyorum hayatta hep başarılı olması dileğiyle..!

 5. AYSEN diyor ki:

  cok guzel begendim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica