izmir Torbalı Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
914 kez görüntülendi

İzmir Torbalı Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası izmir Torbalı Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında izmir Torbalı Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. izmir Torbalı Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? izmir Torbalı gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir izmir Torbalı Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.
izmir Torbalı Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, izmir Torbalı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. izmir Torbalı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

izmir Torbalı Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, izmir Torbalı Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, izmir Torbalı Rehberi, önemli telefonlar, izmir Torbalı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.

Resmi internet adresi: http://www.torbali.gov.tr/

iletişim

Tel : 0 – 232 – 856 10 10

Santral : 0 – 232 – 856 10 10

Fax : 0 – 232 – 856 16 60

Adres : Ertuğrul Mah. Mithatpaşa Cad. Hükümet Konağı TORBALI/İZMİR

Mail:[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]


Sayfanın konuları: izmir Torbalı Kaymakamlığı Resmi Sitesi, izmir Torbalı Resmi Kurumları, izmir Torbalı İle İlgili Bilgi, izmir Torbalı Tarihi, izmir Torbalı Rehberi, izmir Torbalı Haberleri, izmir Torbalı Fotoğrafları, izmir Torbalı Gelenekleri, izmir Torbalı Türküleri, izmir Torbalı İstatistikleri, izmir Torbalı Haritası, izmir Torbalı Nöbetçi Eczaneleri, izmir Torbalı Köyleri, izmir Torbalı Ünlüleri, izmir Torbalı Okulları, izmir Torbalı Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. yaren diyor ki:

    ben adres telefon istemiyorum.kaymakamın kim olduğu ve onun hakkında bilgi istiyorum.web sitesinede girmek istemiyorum

Yorum Yaz

Yandex.Metrica