Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

İzmir Arena

4 Temmuz 2011
3.540 kez görüntülendi

İzmir Arena Nerede? Ulaşım, Harita, Kroki ve Adres Bilgileri

izmir arena konser alanı

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan İzmir Arena hakkında adres, ulaşım, kroki, harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Arena Konserleri, etkinlikleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Ayrıntılı Bilgiler ;

Herkes bilir ama bilmeyenler ve unutanlar  için tekrar hatırlatma olsun İzmir Arena Bayraklı Turan Eğlence Merkezi alanında yer alır, İzmir Arena, 305 mt deniz cepheli, 16000 m2 açık, 2200 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş çok amaçlı bir kültür ve eğlence alanıdır.

İzmir Arena Konser alanı yaklaşık 35.000 kişilik alanı ile SINIRSIZ EĞLENCE.  16.000 metrekarelik alanda denize sıfır, İzmir’in göbeğinde mavi ve yeşilin birleştiği noktada tüm yiyecek ve içecek hizmetleri ile hizmetinizdedir. VIP localar için 232 382 2 382 numaralı telefondan veya 0530 762 3665 numaralardan sorabilirsiniz.

Ulaşım Hakkında Bilgiler;

Karşıyaka, Alsancak ve Bornova istikametine giden tüm toplu taşıma araçları ile Turan Durağı’na ulaşabilirsiniz. İzmir Arena, Sahil Güvenlik merkezini geçtikten sonra yaklaşık 700 m. ileridedir. Turan Metro ve Eshot durağına 500 m. mesafededir.

Konak’a 10 km, Karşıyaka’ya 5 km, Bornova’ya 8 km, Bayraklı’ya 2 km uzaklıktadır. Etkinliklere en rahat ulaşımı sağlamak adına karayolu, hafif raylı sistem ve Göztepe, Karşıyaka, Konak, Üçkuyular ve Bostanlı iskelelerinden deniz araçları ile etkinlik alanına ulaşım sağlanacaktır.

Otopark Hakkında Bilgiler;

Mekana ait 500 araçlık park yeri mevcuttur. Vale hizmeti vardır. Sınırlı sayıda bulunan otopark hizmetinden dolayı toplu taşıma araçlarının tercih edilmesi önerilir.

Mekanın Ulaşım Harita Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

İzmir Arena Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. ceren yakut diyor ki:

    murat bozun konseri varmı

  2. kahraman diyor ki:

    İzmir’in her yeri ayrı bir güzel mekanları başka güzel arenaya bir kere gittim çok eğlendim

Yorum Yaz

Yandex.Metrica