Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

İstanbul’da Denize Girilecek Temiz Plajlar

15 Nisan 2016
23 kez görüntülendi

Bilindiği üzere İstanbul’da temiz plaj bulmak biraz zordur. İşte biz sizler için İstanbul’da yer alan temiz plajların listesini yaptık. Gelin hep birlikte inceleyelim.
kinaliada

İstanbul’da yer alan temiz plajların başında Adalarda yer alan Kınalıada su sporları klübünü önü yer alır. Değerlendirme sonucunda plajdaki su iyi kaliteli olarak nitelendirilmiştir. Diğer kaliteli ve temiz sular ise Heybeliada Sadıkbey plajı önünde yer alır. Burasıda yeterli kalitede suyu bünyesinde barındırır. Riva su ürünleri plajı da iyi kalitede su kategorisinde yerini almıştır. Riva Elmasburnu’nda da gönül rahatlığı ile ailenizi alarak tertemiz sularda denize girme ve plajda güneşlenme zevkine erişebilirsiniz.

Elmasburnu-tabiat-parki

Şimdi de Silivri’ye doğru uzanalım. Burada da Silivri Bizimköy sitesi önü, Silivri Kumluk mevkii iyi suyu bünyesinde barındıran plajlar arasındadır. Kilyos plajı, Emirgan sahilide bir diğer kaliteli suyu barındıran plajlar arasındadır. Büyükçekmece Halk plajında da gönül rahatlığı ile deniz ve plaj keyfini yaşamanız mümkün olacaktır.

buyukcekmece-halk-plaji

İşte İstanbul’da denize girmek isteyip de, kirliliğinden şikayetçi olanlar için çok sayıda yeri sizler için araştırdık. Baharın geldiği ve yaz aylarına girmemize az kaldığı şu zamanlarda sizlerde  belirtmiş olduğumuz plajlar arasından seçiminizi yapın, tatil ve deniz keyfini İstanbul’un serin sularında yaşama imkanına kavuşun. En temiz plajlarda sıcağın keyfini soğuk sular ile serinleyerek yaşayın. Herkese mis gibi sularda iyi vakitler diliyoruz.

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica