Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

İstanbul’da banka soygunu

21 Nisan 2010
1.103 kez görüntülendi

İstanbul’da banka soygunu

Gün geçmiyorki bir banka soygunu haberi daha gelmesin neredeyse haftada bir banka soygunu haberi duymaya başladık millet işsiz aç çaresiz kalıyorlar banka soyuyolar.
Kimiside kısa yoldan zengin olmak için bu yola başvuruyor ama sonuçta ülkemizde banka soygunu her geçen gün artmakta umarız bu soygun son oluyor…  SİTEMAP
banka soygunu
SON 2 YILDA 242 BANKA SOYULDU, 123’Ü FAİLİ MEÇHUL

Bayaz Show’a Çıkan Çoban Video İzle

Bahçelievler Kocasinan’da bulunan bir banka şubesi, kimliği belirsiz 2 kişi tarafından soyuldu.

Güvenlik görevlisinin silahını alan ve müşterileri bodrum kata indiren soyguncular, bir miktar para ile birlikte kaçtı.

Güvenlik görevlisinin üzerine atladılar
Saat 11.45 sıralarında meydana gelen olayda, bir bankanın Kocasinan şubesine gelen silahlı ve maskeli 2 kişi, bir anda güvenlik görevlisinin üzerine atladı. Yere yatırdıkları görevlinin silahını alan soyguncular, panik yaşayan müşterileri bankanın bodrum katına indirdi. Soyguncular, güvenlik görevlisini de daha sonra müşterilerinin yanına götürdü. Daha sonra çekmecelere yönelen şahıslar, bir miktar para aldı. Güvenlik görevlisinin silahının şarjörünü alan şahıslar, dışarıda kendilerini bekleyen gri bir araca binerek kaçtı.

Müşterileri bodrum kata indirdiler
İhbar üzerine olay yerine gelen polis, soygunla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Bir görgü şahidi, “Maskeli iki kişi bankaya geldi. Önce güvenlik görevlisini yere yatırıp silahını aldılar. Biz çok korktuk. Güvenlik görevlisi ve bizi bodrum kata indirdiler. Dışarıya çıkarken de güvenlik görevlisinin silahını atıp kaçmışlar” diye konuştu. Bir görgü şahidi ise güvenlik görevlilerinin, kaçan aracın arkasından ateş ettiğini söyledi.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica